Araç sahibi olmak, hayatı büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Aracı olanlar seyahat etmek için herhangi bir koşula göre hareket etmek ya da saat gözetmek zorunda kalmıyor. Bir başka deyişle araç sahibi olmak özgürleştiriyor, ancak ne yazık ki bir araç alabilmek, içerisinde bulunduğumuz koşullarda pek de kolay olmuyor. Tam da bu noktada halka destek Renault'tan geliyor. Renault araç almak isteyenlere benzersiz kredi kampanyaları sunuyor. İşte o kampanyaların detayları!

Renault Megane Sedan Kredi Kampanyası

renault megane sedan

Renault'tan ilk kampanya, sınırlı sayıdaki 2021 model Megane Sedan otomobiller için geliyor. Bu model araçlar için verilen kredi tutarı 70 bin TL olarak belirlenirken faiz oranı %1,48, maksimum vade süresi ise 36 ay oluyor. Renault Finans’tan kullanacağınız bu kredinin aylık ödemeleri ise 2.754 TL oluyor. Bu sayede vatandaş cebini yormadan araç sahibi olabiliyor.

Yeni Clio Kredi Kampanyası

renault clio

Renault Finans tarafından sunulan bu kampanya, sınırlı sayıdaki 2021 model Yeni Clio otomobilinin perakende satın alımında geçerli oluyor. Kampanya kapsamında kullanılabilecek kredi tutarı 40 bin TL ile sınırlandırılırken, faiz oranı %1,36, maksimum vade süresi ise 24 ay olarak belirleniyor. Bu koşullarda kullanacağınız kredinin aylık taksit tutarı ise 2.082  TL oluyor. Bu sayede isteyen herkes son model bir Renault Clio sahibi oluyor.

Renault Zoe Kredi Kampanyası

renault zoe

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Renault'un bir başka kredi kampanyası ise Zoe araçlar için geliyor. Renault'tan alacağınız Zoe araçlar için kullanılabilecek maksimum kredi tutarı 100 bin TL olarak belirlenirken, faiz oranı %0,99 oluyor. Bu kredi kampanyası için maksimum vade süresi 12 ay ile sınırlandırılıyor. 246.900 TL peşinat ve 100 bin TL kredi kullanarak alacağınız Renault Zoe için aylık taksit tutarı ise 9.111 TL oluyor.

Renault'un Avantajları Düşük Faizli Kredilerle Sınırlı Kalmıyor!

Renault'un kampanyaları bu düşük faizli kredilerle de sınırlı kalmıyor. Tüm bu avantajlara ek olarak Renault, Sınırlı sayıdaki 2021 model Yeni Taliant, Yeni Clio, ZOE ve Megane Sedan versiyonlarının perakende satın alımında mevcut aracını takasa vererek, 2021 model Yeni Taliant, Yeni Clio, ZOE ve Megane Sedan (Joy & Joy Comfort 1.3 Tce EDC 140 bg hariç) yeni araç alanlara 2000 TL'ye varan takas indirimi veriyor. Renault'un bu avantajlı kampanyaları sayesinde isteyen herkes hayalindeki araca sahip oluyor.