Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Otomobil piyasasındaki fiyat artışları, araç almayı düşünenlere ciddi engel oluşturuyor. Bu yıl başlarken gelen ÖTV zammı ve yanı sıra yüksek enflasyon ve döviz kuru artışı nedeniyle otomobil fiyatları rekor seviyelere çıkmış durumda bulunuyor. Otomobil piyasasındaki bu olumsuz tablo içerisinde araç satın almak isteyenlere bankadan araç satışı fırsatları sunuluyor. Ziraat araç satışı sayesinde piyasanın çok altındaki fiyatlara araç sahibi olabilmek mümkün oluyor. Peki Ziraat Bankası’ndan araç nasıl satın alınabilir?

Ziraat Bankası Araç Satışı Hizmeti

Türkiye’nin en büyük bankacılık kuruluşu Ziraat Bankası, kredi başta olmak üzere Ziraat Bankası’na olan borçlarını ödeyemeyen kişilerden gelen araçların satışı açık arttırma usulüyle gerçekleştirilmektedir. Ziraat Bankası artık bu ihaleyle bankadan araç satışlarını dijital alanda yapıyor. Ziraat Bankası e-araç satış platformu üzerinden Türkiye’nin dört bir yanından gelen birbirinden uygun fiyatlara sahip olan otomobil modellerine ihale usulüyle sahip olunabiliyor. Böylelikle çok daha düşük fiyatlardan yararlanılabilmesi de mümkün oluyor.

Ziraat araç satışı ihalelerine katılmak isteyenler, ihale nezdinde belirlenen satış bedeli üzerinden tespit edilen teminat bedelini yatırıyor. Ziraat Bankası’na yapılan teminat bedeli sayesinde ilgili ilana teklif ileterek, araca hem uygun fiyatlara hem de Ziraat araç kredisi avantajlı koşullarıyla sahip olabilirsiniz.

2020 Model Citroen C-Elysee 250.000 TL

Ziraat araç satışı ilanlarında 2020 model Citroen marka C-Elysee 1.5 Blue HDI 100 S&S 2020 otomobil modeli bulunuyor. Satış başlangıç bedeli olarak 250.000 TL belirlenmiş olan otomobil modelinin ihalesine katılabilmek için teminat bedelinin yatırılması gerekiyor. Bu araç nezdinde belirlenen teminat bedeli ise 15.000 TL’dir. Teminat bedelini yatıranlar 250.000 satış başlangıç bedeli üzerinde minimum 500 TL tutarında artış sağlayacak şekilde ihaleye katılabiliyor.

2018 Model Renault Symbol Otomobil 260.000 TL

Renault tarafından geliştirilmiş olan ve 2018 model Symbol Touch 1.5 DCI 90 Easy-R otomobil modeli sadece 260.000 TL ile satışa sunulmuştur. Ziraat Bankası tarafından ilana çıkartılan Renault Symbol 2018 otomobil modeli için  15.600 TL tutarında teminat bedelinin yatırılması ve en düşük 500 TL artış sağlayacak şekilde ihale için teklifinizi iletebilirsiniz.