Otomobil almayı düşünen ancak yüksek fiyatlar nedeniyle hayal kırıklığı yaşayan vatandaşa müjde Ford’dan geldi. Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobil markalarından Ford, sıfır km otomobil almak isteyenlere çok uygun koşullarda araç kredisi desteği sunuyor. Ford sadece %0.99 faizli araç kredisi ile sıfır km Ford otomobil sahibi olma şansı sunuyor. İşte Ford’un yeni %0.99 faizli araç kredisi kampanyasının detayları!

Ford’da 12 Ay Vadeli %0.99 Faizli Araç Kredisi

Türkiye’nin en popüler otomobil markalarından Ford’un yeni kampanyası yayınlandı. Ford’un yaz dönemine özel kampanyası kapsamında otomobil almayı düşünen ancak yüksek faizli araç kredileri nedeniyle hayalini başka bir bahara ertelemek zorunda kalanlara büyük bir avantaj sağlıyor. Araba almayı başka zamana ertelemek istemeyenler için Ford’un %0.99 faizli konut kredisi kampanyası, herkesi sıfır km otomobil sahibi yapıyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Ford’un %0.99 faizli araç kredisi desteği tam 12 aya varan vade imkanıyla sunuluyor. Üstelik 100.000 TL’ye kadar üst limit seçeneği sunuluyor.

Ford Düşük Faizli Araç Kredisi Kampanyası Koşulları

Ford tarafından sunulan düşük faizli araç kredisi kampanyası kapsamında araç satın almak isteyenler  kampanya sonuna kadar en yakın Ford yetkili satıcısına gidiyor. Kampanya kapsamında aylık 100.000 TL’ye kadar 12 ay vadeli ve sadece %0.99 faizli araç kredisi kampanyası sunuluyor. Sadece bireysel gerçek kişiler için araç satın alımlarında geçerli olan kampanya kapsamında 100.000 TL limitli ve 12 ay vadeli araç kredisi %0.99 faiz desteğiyle Ford Finans tarafından sunuluyor.

Ford’un yeni kampanyası kapsamında geçerli otomobil modelleri de açıklandı. Buna göre kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Yeni Ford Fieasta, Yeni Ford Focus, Ford Kuga, Ford Eco Sport ve Ford Puma modellerinden birisini satın alması gerekiyor. Ayrıca kampanya çerçevesinde “FKasko”, “Ford Güvence” veya “Ford bakım paketi” seçeneklerinden birisinin de alınması gerekmektedir. Kampanya çerçevesinde 100.000 TL limitli 12 ay vadeli ve %0.99 faizli araç kredisi kullanımında aylık sadece 8.990.76 TL kredi taksit tutarı ödemesi gerçekleştiriliyor. Kredi de 558.80 TL tutarında sadece tek bir seferlik olacak şekilde dosya masrafı da alınıyor.