Araç sahibi olmanın, ne tür kolaylıklar ve özgürlükler sağladığı herkes tarafından biliniyor. Kendine ait bir aracı olanlar, hem seyahat planlamaları konusunda özgür davranabiliyor, hem de daha konforlu koşullarda seyahat ediyor. Bu nedenle herkes, bir araba alma hayali kuruyor. Ancak mevcut ekonomik koşullardan dolayı bu hayalleri gerçekleştirmek pek de kolay olmuyor.

Bu noktada vatandaş, bankaların ve araç firmalarının el ele vererek başlattığı araç kampanyalarını takip ediyor. O kampanyaların en avantajlılarından biri de Fiat'tan geliyor. Fiat, Mayıs ayına özel kampanyası ile, araç almak isteyenlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Peki Fiat'ın Mayıs ayı kampanyası hangi araçlar için geçerli oluyor? Kampanya koşulları nasıl belirleniyor?

Fiat'tan Egea Hybrid Lansman Fırsatı

Asya, Avrupa ve Amerika kıtasında üretim ayağı olan İtalyan Fiat, yeni dönemde benzersiz bir taşıt kampanyası ile sahneye çıkıyor. Firma'nın açıklamasına göre, Mayıs ayına özel olarak sunulan bu kampanya, yalnızca Egea Hybrid modeli için lansmana özel olarak düzenleniyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Bu kampanya kapsamında araç fiyatının yarısı, peşinat olarak alınıyor. Diğer yarısı ise, %2,4 faiz oranı ve 12 ay vadeyle kredilendiriliyor. Buna göre;

  • Egea Sedan Lounge 1.5 T4 Hybrid 130 HP AT modelinin anahtar teslim fiyatı 579.900 TL olarak belirleniyor. Kampanyadan yararlanmak için, 289.950 TL peşinat ödeniyor.
  • Egea Sedan Urban 1.5 T4 Hybrid 130 HP AT modelinin anahtar teslim fiyatı 549.900 TL olarak belirleniyor. Kampanyadan yararlanmak için, 274.950 TL peşinat ödenmesi gerekiyor.
  • Egea Cross Lounge 1.5 T4 Hybrid 130 HP AT modelinin anahtar teslim fiyatı 604.900 TL olarak belirleniyor. Ödenecek peşinat tutarı ise 302.450 TL olarak belirleniyor.

Bu Koşulu Sağlayanlar Arabasını Alıyor!

Egea'nın kredi kampanyaları 0 km 2022 model yılı Egea Ailesi Hybrid modellerinde "Marka Kasko" yaptırılması koşuluyla sunuluyor. Marka Kasko; Axa Sigorta, Türkiye Sigorta, Allianz Sigorta, Fiat Kasko ve Ak Sigorta’dan Fiat Kasko ile Fiat Connect Kasko poliçeleri için geçerli oluyor. Kredi kampanyaları Koç Fiat Kredi onayı ile geçerli olup, değerlendirme sonucunda daha yüksek peşinat ve farklı vade istenebiliyor. Kredi kullanımında oluşacak yasal vergiler, istihbarat ücreti ve kredi tahsis ücreti müşterinin aracı hususi ya da ticari kullanımına göre farklılık gösteriyor. Kampanya 19.05.2022 saat 13:00 - 01.06.2022 tarihleri arasında geçerliliğini koruyor.