Araç almak isteyenlerin yüzünü Hyundai Kredi güldürüyor. Bu kredi sayesinde her ödeme gücünden kişi araba alma hayalini gerçekleştiriyor.

Pandemi koşulları altında kişisel korumanın önemi artınca, birçok kişi toplu taşımacılık kullanmayı bırakarak, kişisel araçlarını kullanmaya başladı. Aracı olmayanlar ise araç almak için hamle yaptı. Ancak üretimin durma noktasına geldiği pandemi sürecinde ne yazık ki her şeyde olduğu gibi, araç fiyatları da bir hayli arttı.

Hal böyle olunca birikimler yetersiz kaldı ve araç sahibi olmak isteyenler kredi kullanabilmek için bankalara akın etti. Bu aşamada araç sahibi olmanın hayalini kuranlara bir destek de Hyundai’den geldi.

Hyundai Kredi Nedir?

hyundai kredi2

Hyundai Kredi, Hyundai’nin finansal çözüm ortakları TEB Finansman A.Ş ve Garanti BBVA desteği ile sunduğu taşıt kredisidir. Bir başka deyişle, Hyundai araç almak isteyenlere TEB ve Garanti BBVA aracılığıyla, en cazip koşullarda çözümler sunan bir finansal hizmettir. Aylık eşit taksitlerle ödeme imkanı sunan kredi türlerine alternatif yaratır ve geri ödemeleri daha da kolaylaştırır. Hyundai kredi, 6 farklı ödeme şekli sunarak, araç sahibi olmak isteyen herkese uygun bir seçenek yaratır.

Eşit Faizli Kredi

Hyundai Kredi’nin, her ay eşit taksitler halinde ödeme imkanı sunan finansman ürünüdür. Aylık geliri sabit ve düzenli olan kişiler için en ideal ödeme şekli sayılabilir.

Keyfi Kredi

Kredi taksitlerinin ilk 6 ay nizami ödenmesi sonrasında, aylık taksit tutarının %50 eksik ya da fazla ödenebileceği kredi şeklidir. Keyfi Kredi, bireysel ve eşit ödemeli başvurular için geçerlidir ve maksimum 36 ay vadede kullanılabilir. Eksik ya da fazla ödeme yapıldığı taktirde, diğer aylara yansıyan kredi tutarı değişmez vade süresi değişir. Bu şartlarda vade en fazla 48 aya kadar uzayabilir. Vade süresi değişse de faiz sabit kalır. Böylece ilk 6 ay sonrasında, kredi kullanan kişinin taksit ödemelerinde zorlanması durumunda kolaylık sağlanmış olur.

Artan/Esnek Ödemeli Kredi

Artan Esnek Ödemeli Kredi, taksit ödemelerine düşük tutar ile başlayıp, her yıl belli oranda arttırmayı planlayanlar için en uygun kredi şeklidir. Böylece araç sahibi olmak isteyenler, bu amaçlarını 1 yıl daha ertelememiş olurlar.

Ertelemeli Kredi

Bugün araç sahibi olup, ilerleyen dönemlerde ödemek isteyenleri mutlu eden kredi seçeneğidir. Ödemeler en fazla 6 ay ertelenebilir.

Balon Ödemeli Kredi

Balon Ödemeli Kredi seçeneği de düşük taksitlerle başlayıp, son taksitte yüklü bir ödeme ile kredisini kapatmak isteyenlere hitap eden bir finansman şeklidir. Son taksitte yapılacak balon ödeme tutarı toplam kredinin %30 ile sınırlandırılır.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Çiftçi Kredisi

Hyundai’nin çiftçilikle uğraşan müşterileri için özel olarak tasarladığı bu kredi, ister aylık eşit taksitler halinde, ister 6 aylık periyotlar halinde ve 48 ay vadede ödeme yapmaya imkan tanır. Bu kredi, binek ya da H100 model araçlar için kullandırılır.