2022’de araba satın almak isteyenler, otomotiv piyasasındaki yüksek fiyatlar nedeniyle hayal kırıklığı yaşıyor. 2022’de otomotiv sektörüne gelen yüksek ÖTV zamları ve yanı sıra Dolar kurundaki artışla yaşanan fiyat artışları sonrasında araba almak ekonomik açıdan zorlu hale geldi. Ancak Türkiye’nin en popüler otomobil markalarından Toyota’dan herkese araba aldıracak bir kampanya geldi. Toyota kampanyası ile 12 ay vadeli ve %0.69 faiz oranı üzerinden son model 0 km otomobil satın alınabiliyor. İşte her bütçeye uygun yeni Toyota araç kredisi kampanyasının detayları!

Toyota’dan %0.69 Faizli Araç Kredisi

Toyota tarafından yaz dönemine yönelik gerçekleştirilen araç alım kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Toyota, 2022 yaz kampanyası kapsamında araç satın almak isteyenlere çok uygun ödeme koşullarında araç kredisi desteği sunuyor. Kampanya kapsamında Toyota’nın yeni Hilux otomobil modelini satın almak isteyenler avantajlı koşullara sahip olan araç kredisi kampanyasından yararlanabilmektedir.

Toyota Yeni Hilux otomobil modelinde yararlanılabilen yeni kredi kampanyasında 12 ay vade ve sadece %0.69 kredi faiz oranı uygulanıyor. Her bütçeye uygun esnek ve uygun geri ödeme koşullarının sunulduğu araç kredisi Akbank tarafından sağlanmaktadır. Toyota ile Akbank arasında yapılan anlaşma kapsamında Yeni Hilux otomobil modeli satın alımlarında tüketicilere 12 ay vadeli %0.69 faizli araç kredisi desteği sunuluyor.

Toyota 100.000 TL Limitli Araç Kredisi Koşulları

Toyota tarafından gerçekleştirilen yeni Hilux otomobil modeli satın alımlarında geçerli avantajlı faiz oranlarına ve 12 ay vadeye sahip araç kredisi, Akbank tarafından karşılanmaktadır. Bu kapsamda tüketicilerin yapacakları araç kredisi başvuruları Akbank tarafından değerlendirmeye alınacak ve onaylanacaktır. Kampanya kapsamında Toyota Yeni Hilux otomobil modeli alımlarında tam 12 ay vade seçeneğiyle %0.69 faiz oranlı tam 100.000 TL limitli araç kredisi desteği sağlanmaktadır.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

12 ay vadeli ve %0.69 faiz oranıyla 100.000 TL limitli Yeni Toyota Hilux otomobil modeline özel araç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenlerin vakit kaybetmeden Toyota satış noktalarına başvuru yapmaları gerekiyor. Başvuruların Toyota satış noktalarına şahsen gidilerek, yapılması gerekmektedir.  Kampanya stoklarla sınırlı olduğundan vakit kaybetmeden başvuru yapılması gerekmektedir.