Karayollarında otoyol ve köprü geçiş sistemlerinde modernizasyona devam ediliyor. Trafik akışının kesintisiz ve sorunsuz şekilde devam etmesi ve araç sürücülerine ödemelerini daha kolay şekilde yapabilmesini sağlamak için Karayolları Genel Müdürlüğü(KGM), OGS’den HGS’ye geçiş yapıyor. Bu geçiş sırasında değişen altyapı nedeniyle araç sürücülerinin yeni HGS etiketi almaları gerekiyor. Yapı Kredi Bankası ise tüm müşterilerine HGS Etiketini 1 TL’ye alma fırsatı sunuyor. İşte detaylar!

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Yapı Kredi Bankası HGS Etiketi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası, karayollarındaki köprü ve otoyol gişelerindeki ücret ödemelerindeki altyapı değişikliğinde araç sürücülerine yardımcı oluyor. Karayolları Genel Müdürlüğü(KGM) trafik sıkışıklıklarını önlemek ve araç sürücülerine köprü ve otoyol gişelerinde işlemlerini daha hızlı yapabilmeleri için OGS’den HGS’ye geçiş yapıyor. Otomatik Geçiş Sistemi(OGS) yerine tüm karayollarında Hızlı Geçiş Sistemi(HGS) geçişi yapılıyor. Bu değişim nedeniyle de araç sürücülerinin OGS etiketi yerine yeni HGS etiketi alması veya etiket dönüşümü sağlaması gerekiyor.

Yapı Kedi Bankası tarafından sunulan HGS etiket kampanyası ise bu aşamada araç sürücülerine büyük bir kolaylık ve avantaj getiriyor. Kampanya 30.04.2022 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar Yapı Kredi’ye başvuranlar yeni HGS Etiketini 70 TL yerine sadece 1 TL’ye alabiliyor. Ayrıca OGS etiketi kullanıcıları OGS etiketinden HGS etiketine dönüşümü Yapı Kredi Bankası’ndan yaptığında 4 geçişten 1’sini ücretsiz olarak yapabiliyor.

Yapı Kredi HGS’de 4 Geçişten 1’i Ücretsiz Kampanyası

Yapı Kredi Bankası, 01.04.2022 tarihinde kullanımdan kaldırılan OGS cihazını şubelerine getiren ve yerine HGS etiketi almak isteyen herkese 70 TL yerine 1 TL uyguluyor. Yeni HGS etiketini sadece 1 TL’ye alabilen araç sürücüleri aynı zamanda da ücretsiz geçiş hakkından da faydalanabiliyor. Kampanya kapsamında HGS etiketini Yapı Kredi Bankası’ndan alan araç sürücüleri 4 geçişten 1 tanesini ücretsiz olarak yapabilmektedir.

Yapı Kredi Bankası HGS etiketi ile gişelerdeki 4 geçişten 1 tanesinin ücretsiz olması kampanyası 30.06.2022 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar araç sürücüleri HGS etiketleri ile en fazla 50 TL indirim kazanabilecek şekilde 4 geçişten 1 tanesini ücretsiz olarak yapabilmektedir.