Karayollarında ücretli otoyol ve köprü ücretli geçiş noktalarında meydana gelen yoğunluğu engelleyebilmek için devletten önemli adım geldi. Karayolları Genel Müdürlüğü(KGM) geçtiğimiz aylarda OGS yerine HGS sistemine geçiş yaptı. HGS’ye geçiş ile birlikte henüz yenilememiş veya yeni araç satın almış kişiler için Yapı Kredi Bankası’ndan büyük kampanya geldi. Yapı Kredi Bankası, HGS etiketiyle yapılacak 4 geçişten 1’sini ücretsiz sunuyor. İşte Yapı Kredi HGS kampanyasının detayları!

Yapı Kredi Bankası’ndan HGS Ücretsiz Geçiş Kampanyası

Yapı Kredi Bankası, tüm köprü ve otoyollardaki ücretli geçiş noktalarında uygulamaya alınan HGS’ye geçişi avantajlı bir şekilde yapma fırsatı sunuyor. Karayolları Genel Müdürlüğü(KGM) tarafından köprü ve otoyollarda “Otomatik Geçiş Sistemi(OGS)” yerine “Hızlı Geçiş Sistemi(HGS)” kullanılmaya başlandı. Böylelikle ücretli köprü ve otoyol gişelerinden geçebilmek için HGS etiketi alınması gerekiyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

HGS etiketi alımını Yapı Kredi’den gerçekleştiren araç sahipleri ise 4 geçişten 1’sini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilme şansını yakalıyor. Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan ve 30 Haziran’a kadar geçerli olan HGS gişelerindeki 4 geçişten 1’sinin ücretsiz olduğu kampanyadan yararlanabilmek için 30.06.2022 tarihine kadar Yapı Kredi’den HGS etiketi alınması gerekiyor.

Yapı Kredi HGS Kampanyası Koşulları Neler?

Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenen HGS gişelerindeki 4 geçişten 1’sinin ücretsiz olduğu kampanyadan yararlanabilmek için 30 Haziran’a kadar HGS etiketinin Yapı Kredi’den alınması gerekiyor. Kampanya kapsamında HGS etiketi Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi İnternet Şubesi, Yapı Kredi İletişim Merkezi ve Yapı Kredi şubelerinden alınmalıdır. 30 Haziran’a kadar yapılacak HGS etiketimi kapsamında 31.07.2022 tarihine kadar HGS gişelerinden yapılacak 4 geçişten 1 tanesi ücretsiz olarak yapılabiliyor.

Yapı Kredi Bankası HGS etiketi kampanyası kapsamında 31 Temmuz’a kadar yapılacak 4 geçişten 1 tanesinin ücretsiz olması sağlanıyor. Buna göre kazanılacak ücretsiz geçiş kampanyası uygulamada maksimum 50 TL’ye kadar olan tutarlar ücretsiz oluyor. Kampanya kapsamında kazanılan 50 TL’ye kadar HGS geçiş ücreti iadesi 10.08.2022 tarihine kadar Yapı Kredi müşterilerine indirim olarak yansıtılmaktadır. Söz konusu indirim 2 iş gününe kadar tamamlanabilmektedir.