Ülkemizde karayolları ağı her geçen gün büyümeye devam ediyor. Türkiye genelinde karayollarında yapılan büyük proje ve yatırımlar ile birlikte karayolu ulaşımında mesafeler kısalıyor. Ücretli olan bu otoyol ve köprülerde geçişlerin kesintisiz olması için OGS ve HGS altyapısı kullanılıyor. Yapı Kredi Bankası araç sürücülerine OGS ve HGS gişelerinden yapılan geçişlerden her 4 tanesinden 1’ini hediye ediyor.

Yapı Kredi OGS ve HGS 4 Geçişten 1’i Ücretsiz Kampanyası

Yapı Kredi Bankası, araç sürücülerinin de yanında bulunuyor. Bir araç sürücüsünün en sık karşılaştığı ve en fazla olan maliyetlerden birisi de otoyol ve köprü geçiş ücretleridir. Ciddi maliyetlere neden olan bu geçişler için Yapı Kredi Bankası tarafından özel bir kampanya düzenleniyor. Bu kampanya kapsamında OGS ve HGS dönüşümünde etiket ve her 4 geçişten 1 tanesini ücretsiz olarak yapabilme fırsatı sunuyor.

Yapı Kredi Bankası tarafından gerçekleştirilen OGS ve HGS kampanyası 04.03.2022 ile 31.03.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanya tarihleri arasında OGS ürünü olan tüm Yapı Kredi Bankası müşterileri kampanyadan faydalanabiliyor. Araç sürücüleri Yapı Kredi kampanyası kapsamında OGS cihazlarını HGS etiketi ile ücretsiz bir şekilde değiştirebiliyor. Böylelikle OGS cihazlarından HGS etiketine dönüşte yapılan ciddi masraflarında önüne geçilebiliyor.

Yapı Kredi HGS Kampanyası Detayları

Yapı Kredi Bankası, OGS’ den HGS’ ye dönüş kampanyası düzenliyor. Bu dönüşüm işlemini ücretsiz bir şekilde yapmak isteyen tüm Yapı Kredi Bankası müşterisi araç sahipleri anında kampanyadan yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında 31.03.2022 tarihine kadar OGS cihazınız, HGS etiketi ile tamamen ücretsiz bir şekilde değiştirebilmek mümkündür. Üstelik kampanyadan yararlanılarak yapılan dönüşümlerde tüm müşteriler HGS etiketleri ile 4 geçişten 1 tanesini ücretsiz olarak gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Yapı Kredi HGS kampanyası kapsamında 4 geçişten 1 tanesinin ücretsiz olmasından en fazla 50 TL’ye kadar indirim sağlayacak şekilde faydalanabiliyor. Dönüşüm işlemleri için son tarih 31.03.2022 tarihi olarak belirlenmiş olsa da ücretsiz geçiş fırsatı daha uzun bir kampanya süresine sahiptir. Buna göre 31 Mart’a kadar OGS cihazlarını HGS etiketine dönüşümünü tamamlayan Yapı Kredi müşterileri, 31.06.2022 tarihine kadar yapabileceği 4 geçişten 1 tanesini ücretsiz olarak yapabiliyor.