Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Akaryakıt fiyatlarında yaşanan sistematik artışlar, bu kalemde rutin harcaması bulunan bütçeler için giderek ağırlaşan bir yük oluşturuyor. Bu çerçevede bankalar tarafından hazırlanan çeşitli kampanyalar ve sundukları avantajlar da eskisine göre çok daha fazla rağbet görüyor. TEB Bonus sistemi ve BP ile varılan anlaşmayla sunduğu kampanyada, 30 veya 40 TL indirim kazanma şansına sahip oluyorsunuz. Sürekli akaryakıt harcaması yapanlar için kayda değer bir avantaj oluşturan kampanyayla ilgili bilgiler, haberimizin devamında yer alıyor.
TEB BP 40 TL İndirim Kampanyası Özellikleri
TEB Bonus özellikli kredi kartı sahibi olan kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanyanın sunduğu indirim avantajından faydalanmak için, mutlaka katılım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Harcama gerçekleşmeden önce “BP” yazarak 4616’ya kısa bir mesaj göndermeniz gerekiyor. Kısa mesaj gönderilen telefonun, banka sisteminde, kredi kartı hesabı ile ilişkilendirilmiş telefon numarası olduğundan emin olmanız gerekiyor. Bu yolla katılım gerçekleştirirseniz, kazanılan indirim avantajı 30 TL oluyor.
Bunun yanında CEPTETEB Mobil Uygulaması üzerinde bulunan “Kampanyalar” sayfasından da katılım gerçekleştirebilirsiniz. CEPTETEB Mobil uygulaması aracılığıyla kampanya katılımı gerçekleştirirseniz, kampanyadan kazanacağınız indirim en fazla 40 TL’ye çıkıyor. Dolayısıyla CEPTETEB mobil uygulama aracılığıyla katılım gerçekleştirmek daha fazla avantaj sağlıyor.
15 Şubat tarihine kadar süren kampanyada, tek seferde 150 TL ve üzeri olmak üzere 4 defa akaryakıt harcaması yapmanız ve bu harcamaların mutlaka Bonus POS cihazlarından geçirilmesi gerekiyor. Yapılan dört harcama sonrasında 21 Şubat ile 06 Mart tarihleri arasında BP istasyonlarında yaptığınız alışverişlerde indirim hakkı kazanıyorsunuz. İndirim 10 Mart 2022 tarihinde kartınıza yansıtılacak.
Müşteri bazında hazırlanmış olan kampanyadan, aynı gün içerisinde birden fazla gerçekleştirilen 150 TL ve üzeri akaryakıt harcamalarında, ilk harcama kampanyaya dahil oluyor. Kampanyaya katılım gerçekleştirilmezse, ilgili indirim kart sahiplerine ulaşmıyor. İndirimden yararlanabilmek için, mutlaka fiziki Bonus POS cihazları kullanılmalıdır. Dolayısıyla BP istasyonlarının BP üyesi olması gereklidir. Ek kartlarla yapılan harcamalarda, indirim avantajı asıl karta yansıtılıyor. Kampanyaya kısa mesaj yoluyla katılacaksa, mutlaka banka sitemindeki kredi arktı ile ilişkilendirilmiş telefon numarasından gönderilmesi gerekiyor. Başka telefon numaralarıyla gönderilen mesajlar yoluyla kampanyaya katılım sağlanamıyor.