Türkiye genelinde ücretli otoyol ve köprülerde geçiş sisteminde yapılan değişiklik ile birlikte trafik yoğunluğuna karşı çözüm oluşturulması hedefleniyor. Özellikle otoyol ve köprülerde bulunan ücret ödeme gişelerinde bulunan OGS yerine HGS sistemi kullanılmaya başlandı. Geçişlerin tamamlandığı HGS kapsamında araç sürücülerinin de yeni HGS etiketi alması gerekiyor. Yapı Kredi yeni HGS etiketi alacak araç sahiplerine ücretsiz geçiş hediyesi veriyor! İşte Yapı Kredi HGS ücretsiz geçiş kampanyasının detayları!

Yapı Kredi Bankası’ndan HGS Ücretsiz Geçiş Hediyesi

Yapı Kredi Bankası tarafından gerçekleştirilen kampanya kapsamında yeni HGS etiketini Yapı Kredi’den alan araç sahipleri HGS gişelerinden yapacakları 4 geçişten 1’sini ücretsiz olarak gerçekleştirebilme şansını yakalıyor. Yapı Kredi tarafından düzenlenen HGS ücretsiz geçiş kampanyası 15.06.2022 ile 30.06.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında Yapı Kredi Bankası’ndan yeni HGS etiketi alan araç sahipleri, HGS gişelerinden yapacağı 4 geçişten 1 tanesini ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyor.

Yapı Kredi HGS Kampanyası Koşulları

Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenen ve 30 Haziran’a kadar geçerli olan kampanya kapsamında araç sahiplerinin yeni HGS etiketi alımını Yapı Kredi’den yapması gerekiyor. Yeni HGS etiketi Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezleri ile Yapı Kredi şubeleri üzerinden gerçekleştirilebiliyor. 30 Haziran’a kadar başvuru kanallarından yeni HGS etiketi alan araç sahipleri 31.07.2022 tarihine kadar HGS gişelerinden yapacağı 4 geçişten 1’sini ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyor.

HGS etiketi sınıfı ayrımı bulunmayan kampanyadan tüm yeni HGS etiketi alımı gerçekleştiren araç sahipleri yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında HGS gişelerinden yapılacak 4 geçişten hediye olan 1 geçiş için 50 TL’ye kadar destek sağlanmaktadır. Yani 4 geçişten 1 tanesi için 50 TL’ye kadar olan kısmı Yapı Kredi Bankası tarafından karşılanmaktadır. Kampanya kapsamında hak edilen 50 TL’ye kadar olan hediye kısım 10.08.2022 tarihinde indirim olarak yansıtılmaktadır.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Kampanyadan yararlanabilmek ve HGS ücretsiz geçiş yapabilmek için geçiş yapmadan önce yeni HGS etiketini Yapı Kredi’den aldıktan sonra SMS ile kampanyaya katılım sağlanmalıdır. Kampanyaya katılmak için cep telefonunun kısa mesaj servisinde “HGSODUL” ve “Müşteri Numarası” bilgilerini aralarında bir boşluk bırakacak şekilde yazdıktan sonra “4454” numarasına SMS gönderilmesi yeterlidir.