Karayollarındaki köprü ve otoyol ücretli geçiş gişelerine ilişkin trafiği rahatlatacak yeni adımlar atılıyor. Otoyol ve köprülerde daha modern bir altyapının oluşturularak, araç sürücülerine de rahatlık sağlanabilmesi için OGS’den HGS’ye geçiş yapıldı. Bu geçişin ek maliyet oluşturmasına karşı Yapı Kredi Bankası müşterilerine sadece 1 TL’ye bu geçişi rahatlıkla yapabilmelerine yardımcı oluyor. İşte Yapı Kredi Bankası’nın HGS etiketi kampanyası ve kazandırdığı avantajlar!

Yapı Kredi’den OGS ve HGS Değişimine Büyük Destek

Yapı Kedi Bankası, tüm araç sahibi müşterilerine OGS ve HGS etiket değişikliği işlemlerinde büyük bir kolaylık sağlıyor. Uzun yıllardır köprü ve otoyollarda kullanılan “Otomatik Geçiş Sistemi(OGS)” artık yerini “Hızlı Geçiş Sistemi(HGS)” geçiş sistemine bırakıyor. Bu modernizasyon projesi araç sürücülerine ekstra maliyet daha yükledi. Buna göre OGS’den HGS etiketine dönüş yapılabilmesi için tam 70 TL tutarında bir ödeme yapılması gerekiyor. Ancak Yapı Kredi Bankası yeni HGS etiketi kampanyasıyla müşterilerinin 70 TL ödemek zorunda kalmamasını sağlıyor. Çünkü Yapı Kredi Bankası müşterileri bankaya başvurarak sadece 1 TL’ye yeni HGS etiketi alabiliyor.

Yapı Kredi Bankası, 30.04.2022 tarihine kadar geçerli olan kampanyası kapsamında Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi İnternet Şubesi, Yapı Kredi şubeleri ve iletişim merkezlerinden yapacak yeni HGS etiketi dönüşümünün 70 TL yerine 1 TL’ye yapılabilmesine yardımcı oluyor. Tüm yeni HGS etiket sınıfları dahil olduğundan Yapı Kredi müşterisi olan veya olmayan herkes hemen bankaya başvuruda bulunarak tüm sınıflardaki HGS etiketlerini 1 TL’ye dönüştürebiliyor.

Yapı Kredi 4 Geçişten 1’i Ücretsiz

Yapı Kredi Bankası’nın 04.03.2022 ile 30.04.2022 tarihleri arasında OGS sahibi olan müşterilerine, başvuruda bulunmaları durumunda sadece 1 TL’ye değişimi yapılır. Ayrıca kampanya kapsamında 30.06.2022 tarihine kadar gerçekleştirilecek geçişlerin 4’tanesinden 1 tanesi ücretsiz oluyor. Kampanya kapsamında her bir müşteri maksimum 50 TL indirim fırsatından yararlanabiliyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Kampanya kapsamında söz konusu indirim tutarları 10.07.2022 tarihinde Yapı Kredi Bankası müşterilerine otomatik olarak yansıtılır. Böylelikle araç sahipleri hem HGS etiketi geçişinde hem de gişe geçişlerinde ciddi avantajlardan yararlanma ve hediyeler alabilme şansı sunuyor.