Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Garanti BBVA Bonus sistemiyle, Bonus özellikli kredi ve banka kartı sahibi kullanıcılara sürekli özel avantajlar sunuyor. Bonus özelliğe sahip kredi ve banka kartları, sadece Garanti BBVA aracılığıyla da verilmiyor. Başka bankalarında Bonus özelliğine sahip kredi kartı ve banka kartları mevcut. Hazırlanan son kampanyada, Garanti BBVA Bonus kart sahipleri gibi, diğer bankalardan alınan Bonus özellikli kartlarında bir bölümü faydalanabiliyor.

Hazırlanan yeni kampanyada, 1 Ocak ile 15 Şubat 2022 tarihleri arasında, Bonus üyesi olan BP istasyonlarından 4 defa 125 TL ve üzeri akar yakıt alışverişinde 25 TL bonus kazanabiliyorsunuz. Kampanyadan BonusFlaş uygulaması aracılığıyla yararlanırsanız, bonus kazancınız 30 TL oluyor. Kazanılan Bonus 29 Şubat 2022 tarihine kadar kullanılabiliyor.

Garanti BP 30 TL Bonus Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Kampanyaya katılım için BonusFlaş uygulamasını ya da SMs gönderim yöntemini kullanmanız gerekiyor. BonusFlaş uygulamasında ki “Hemen Katıl” butonu aracılığıyla kampanyaya katılımınızı sağlayabiliyorsunuz. Katılım sonrasında Bonus üyesi olan BP istasyonlarında 125 TL ve üzerinde 4 defa akaryakıt işlemi yapmanız gerekiyor. İşlemi Bonus kredi ya da banka kartıyla yaptığınızda toplamda 25 TL bonus kazanabiliyorsunuz.

Bununla birlikte işlemleri BonusFlaş uygulaması aracılığıyla yaparsanız, Bonus kazancınız 30 TL oluyor. İşlemlerin mutlaka akaryakıt ve otogaz alımlarında yapılması gerekiyor. Kazanılan bonuslar 29 Şubat 2022 tarihine kadar kullanılabiliyor. Bu tarihe kadar kullanılmayan bonuslar geri alınıyor. Kampanyadan Garanti Bonus kartları dışındaki bankaların Bonus kredi kartı ve banka kartlarıda faydalanabiliyor. Diğer banka bonus kartları kampanyadan doğrudan alım sırasında indirim olarak faydalanabiliyorlar. Diğer bankaların Bonus kartlarının hangilerinin kampanya dışında olduğunu, bonus.com.tr aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Garanti BBVA Bonus kart sahipleri, kampanyaya katılım için “BP” yazarak 3340’a kısa mesaj gönderebilirler. Kampanya bonus kazanım tutarı ile ilgili bilgilere, BP istasyonlarında bulunan POS cihazları aracılığıyla ulaşabilirsiniz. BP Taşıtmatik ve BP Hediye çeki kullanıcıları, bu kampanyadan faydalanamıyor.

Akaryakıt ve otogaz alımlarında 125 TL ve üzeri 4 defa işlem yapılması halinde 25 TL bonus kazanılabiliyor. İşlemlerin Bonus üyesi BP istasyonları aracılığıyla yapılması gerekiyor. İşlemleri BonusFlaş uygulamasını kullanarak yaptığınızda, Bonus kazancınız 30 TL’ye yükseliyor.