Ukrayna ile Rusya arasında yaşanan krizin küresel etkileri, özellikle petrol fiyatlarına yansıyor. Bu durum sürekli olarak akaryakıt fiyatlarına yapılan zamlarla doğrudan bütçemizi etkileyen bir hal almış durumda. Sürekli akaryakıt harcaması yapanlar, bu sebeple bu konuda üretilen kampanyaları da ayrıntılı bir şekilde incelemeye aldılar. ING bu süreçte hazırladığı bir kampanyayla, sürekli akaryakıt alımı yapan kişiler için eşsiz bir avantaj oluşturuyor. ING ile Petrol Ofisi istasyonları arasında yapılan anlaşmayla, ING kredi katı ile mobil ödeme sistemlerini kullanarak, her ay 500 TL harcamayı 12 ay boyunca taahhüt ettiğinizde, 500 TL ödül kazanıyorsunuz.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

ING Petrol Ofisi 500 TL Kampanyası Özellikleri

Kampanya katılım usulüyle gerçekleşiyor. ING’den bireysel kredi kartı sahibi olan herkes, kampanyaya katılma hakkına sahip. Katılmak için, ING Mobil uygulaması içerisinde bulunan ING Mobil kampanyalar bölümüne girmeniz ve katılım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Katılım yapıldıktan sonra, Petrol Ofisi istasyonlarından her ay 500 TL akaryakıt harcaması yapmayı taahhüt ediyorsunuz. Katılım gerçekleştiğinde ödül 500 TL, kartınıza hemen yükleniyor. İlk ay 500 TL harcamayı gerçekleştiremezseniz, sonraki ay kampanyanın 1. Ayı taahhüdü yerine gelecek şekilde kabul ediliyor ve 1. Ay başlıyor.

Petrol Ofisi’nde 12 Ay Boyunca 500 TL Harcama Sözü

12 ay boyunca 500 TL harcama sözünün yerine gelmediği her ay, bir sonraki aya devrediyor ve tamamlanması gerekiyor. Kampanya süresi sonunda, tamamlanmamış taahhüt bölümü hesap edilerek, verilen ödülden gereken kısım kıyas usulüne göre geri alınıyor. Akaryakıt harcamalarınızın taahütünüze işlemesi için, Petrol Ofisi istasyonlarından akaryakıt alışverişi yapılması ve ödemesinin ING kredi kartı ile Petrol Ofisi Mobil Ödeme sistemi aracılığıyla yapılması gerekiyor. Katılımı gerçekleştirdiğini tarih, aynı zamanda 12 aylık taahhüt süresinin de başlama tarihidir.

Ticari kredi kartları kampanyadan yaralanamıyor, sadece bireysel kredi kartları ile 500 TL ödül kazanabilirsiniz. Yatırılan ödül ekstrenizde 500 TL olarak ve açıklamasında PO Aylık Yakıtınız Bizden mesajıyla görünüyor. Sürekli şekilde akaryakıt alımı gerçekleştirenler için kolaylıkla tamamlanabilecek bir taahhüt olan aylık 500 TL, bu kampanyayla birlikte, çeşitli başka kampanyalara katılabilmenizi de sağlayacak potansiyele sahip. Akaryakıt fiyatlarının bütçelerde oluşturduğu yükün artışı, bu tür kampanyalar aracılığıyla bir nebze olsun hafifliyor.