Yakıt ücretlerinin sürekli arttığı bu dönemde, yakıt ihtiyacınızı daha tasarruflu hale getirebileceğiniz kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Yıl boyunca yapacağınız yakıt harcamalarınızın 500 TL’lik kısmını hediye olarak alabilirsiniz. 500 TL’ye varan hediye yakıt fırsatından faydalanarak, yakıt masraflarınızda tasarruf sağlayabilirsiniz.

ING 500 TL Yakıt Hediyesi

Aracınızın yakıt ihtiyaçlarını karşılarken, kazanabileceğiniz ING Bank hediye yakıt kampanyasından faydalanabilirsiniz. ING Bank ile Petrol Ofisi arasında düzenlenen protokol kapsamında sunulan kampanya sayesinde 500 TL hediye kazanabilirsiniz. ING Bank kredi kartı müşterileri, yıl boyunca yakıt alımlarını Petrol Ofisi şubelerinden yaparak, kampanyadan faydalanabilmektedir.

ING ile Petrol Ofisi tarafından ortaklaşa düzenlenen kampanya kapsamında ING kredi kartı ile 12 ay boyunca Petrol Ofisi’nden ayda 500 TL’lik yakıt alma taahhüdü vererek, faydalanabilmektesiniz. Kampanya kapsamında 12 ay boyunca Petrol Ofisi şubelerinden ING kredi kartı ile yapacağınız 500 TL ve üzeri yakıt alımı sözünüze 500 TL hediye kazabilirsiniz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

ING Petrol Ofisi 500 TL Hediye Kampanya Koşulları

ING ile Petrol Ofisi arasında düzenlenen protokol ile sunulan 500 TL hediye kampanyasından faydalanabilmek için kampanya koşullarının yerine getirilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında ING kredi kartınız ile 12 ay boyunca Petrol Ofisi şubelerinde “Petrol Ofisi Mobil Ödeme” sistemi üzerinden ödeme yapacağınızı taahhüt etmelisiniz. Vereceğiniz bu söz için ING Bank’tan tam 500 TL hediye kazanabiliyorsunuz.

Kampanyaya katıldıktan sonra ilk ay harcama sözünüzü yerine getirdiğinizde ilk ay olarak kabul edilerek, 11 ay daha devam ettirmeniz beklenir. 12 aylık dönemde yerine getiremediğini aylar, eksik ay olarak kabul edilir. Petrol Ofisi şubelerinde yakıt alımlarınızın ödemelerini ING Bank kredi kartınız ile Petrol Ofisi mobil uygulamasından yapmanız gerekmektedir. Kampanyadan 1.06.2022 tarihine kadar faydalanabilirsiniz.

ING kredi kartınızın Petrol Ofisi mobil uygulamasındaki ödeme işleminde kullanılabilmesi için tanımlanması gerekir. Bunun için uygulama üzerindeki “Öde-Geç” kısmında mobil öde-geç bölümüne yakıt harcaması yapacağınız araç plakasını ve ING kredi kartınızı kaydetmelisiniz. Böylelikle kampanya kapsamından faydalanabilir ve 12 ay boyunca ayda 500 TL yakıt alım sözünüzü 500 TL hediye kazanabilirsiniz.