Toyota arazi türü araçları, dünya genelinde bu alandaki en önemli otomobil olarak kendisini kanıtlamış otomobiller arasında yer alıyor. Yeni Toyota Hillux, uzun yıllar boyunca edinilmiş deneyim ve birikimin bir sonucu olarak, güçlü ve arazi tipi kamyonetlerden biri olarak kullanıcıların hizmetine sunuldu. Şimdi hazırlanan son kampanyayla yeni Toyota Hillux sahibi olmak isteyenler, 12 ay vadeli 100.000 lira otomobil kredisini % 0,99 faizle kullanabiliyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Toyota hemen her ay hazırladığı yeni kampanyalarla, sıfır otomobil almak isteyenler için son derece cazip fırsatlar sunuyor. Bu ay hazırlanan kampanyayla Hillux sahibi olmak isteyenler, 0.99 gibi eşsiz faiz avantajıyla 100.000 TL kredi kullanabiliyorlar.

Toyota Hillux 100.000 TL % 0,99 Faiz Kampanyası

Kampanya kapsamında sınırlı sayıda 2022 model Toyota Hillux model otomobil için, eşsiz bir kredi fırsatı sunuluyor. Krediden hem bireysel müşteriler, hem de ticari müşteriler faydalanabiliyor. Kampanya kapsamında sunulan 100.000 TL kredi, 12 ay vade ve % 0,99 faiz avantajları, Garabti BBVA, Akbank ve ALJ Finans tarafından sunuluyor.

Toyota Hillux satın almak isteyenler, model ve otomobil seçimini yaptıktan sonra, Garanti BBVA, Akbank ve ALJ Finans kurumlarından tercihlerine göre birine yönlendiriliyorlar. Gerekli kredi koşullarının yerine getirilmesinden sonra, ilgili tutar Toyota’ ya aktarılıyor ve otomobilinize sahip oluyorsunuz. Finans kurumlarının krediyi onaylamaması, kredi koşullarının yerine gelmemesi halinde gerçekleşiyor.

Yeni Toyota Hillux’ a % 0 ,99 Faiz Avantajıyla Sahip Olun

Toyota tarafından sunulan bu kampanya, özellikle Toyota Hillux gibi çok talep gören bir model için olunca, yoğun bir talep oluştu. Kampanya kapsamında stoklarla sınırlandırılmış bir koşul bulunuyor. Talebin yoğunlaşmasıyla birlikte, otomobil almak isteyenlerin acele etmesini gerektiriyor. Stoklarla sınırlı olan kampanya da stoklar süratle eriyor.

Toyota markasının kalite ve güvencesine sahip olan Hillux, çeşitli özellikleriyle de dikkatleri çekiyor. Markanın her ay gerçekleştirdiği çeşitli kampanyalar, sürekli bir önceki fırsatı aratmayacak nitelikte oluyor. Bu sefer ki kampanyadan sadece bireysel alıcılar değil, taciri alıcılar da faydalanabiliyor. Genellikle bireysel ve ticari müşteriler için farklı kampanyalar ve avantajlar hazırlanıyordu.