2021 Yılı sonuna doğru yükselme trendinde olan otomobil fiyatları, doların yükselmesiyle birlikte inişe geçmiş durumda. Toyota sıfır otomobil satışları için, 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da hazırladığı kampanyalarla devam ediyor. Otomobil almak isteyenler için özel avantajlar sunan kampanyalardan en güncel olan Toyota Yaris Kampanyası

Toyota Yaris Kampanyası

2022 Yılının başlamasıyla birlikte, Toyota tarafından sunulan ilk kampanya Yaris modelleri için oldu. Kampanya 1 Şubat 2022 tarihine kadar devam ediyor. 12 Ay vade seçeneğinde %0,69 faiz fırsatıyla 75.000 TL kredi kampanya kapsamında kullanılabiliyor.


Akbank, Garanti BBVA ve ALJ Finans tarafından sağlanan kredi finansmanı sayesinde, 2021 model Toyota Yaris modellerinin hepsinde geçerli 75.000 finansman kullanabilirsiniz. Yeni yıla yeni otomobille başlamanızı sağlayacak bu önemli fırsat, 12 ay vade seçeneğiyle sunuluyor. Daha yüksek vade seçeneklerinde kampanya kuralları geçerli olmuyor.


Bu kampanya, Toyota’nın en çok ilgi çeken modellerinden olan Yaris’e herkesin sahip olabilmesi için hazırlanmış özel bir finansman kampanyası.

Toyota Professional Ailesi

Proace Cıty, Proace City Cargo ve HILUX model araçları kapsayan Toyota Professional ailesi modelleri, 2022 yılında devam eden özel bir kampanyayla kullanıcıya sunuluyor. 12 Ay vade seçeneğinde %0,69 faiz oranıyla sunulan 100.000 TL kredi finansman desteğiyle, bu modellerin tümüne sahip olabilirsiniz.
Akbank, Garanti BBVA ve ALJ Finans tarafından verilen kredi finansman desteğiyle, 100.000 liraya kadar 0,69 gibi son derece düşük bir faiz oranından faydalanabilirsiniz. Yeni yıla yeni bir otomobille başlayabilmeniz için, Toyota’nın bu en yeni modellerinden birini satın alabilirsiniz. Güçlü ve dayanıklı kamyonet ve panelvan modellerinden oluşan bu aile, sunulan özel kampanya sayesinde, iş amaçlı otomobil satın almak isteyenleri hedefliyor. Professional ailesi, tüm hedeflerinize en uygun çözümü oluşturan modellerden oluşuyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Toyota Corolla

Toyota’nın en yüksek ilgi gören modellerinden olan Corolla’nın 2022 yılı yeni model araçları Toyota Plazalarda kullanıcılara sunuldu. 2022’nin henüz başladığı şu günlerde, en yeni teknolojiye ve tasarıma sahip araç satın almak isteyenler mutlaka Corolla’yı da göz önünde bulundurmalıdır. Eşsiz yakıt tüketimi ve düşük karbon salınımıyla, yeni model Corolla’lar göz dolduruyor.