Günümüzde araç lüks olmaktan çıkarak, temel gerekliliklerden birisi haline geldi. Bu yüzden araç satın alımı pek çok noktada bireysel veya kurumsal fark etmeksizin zorunluluk oluşturuyor. Aracın temel gerekliliklerden birisi olmasına karşın günümüzde artan araç fiyatları araba satın almayı zorlaştırıyor. Yüksek araç fiyatları, vergiler ve tabii ki yüksek araç kredisi faiz oranları Pandemi döneminde araba almayı olanaksız hale getiriyor. Ancak otomobil üreticilerinin bu dönemde yaptıkları özel kampanyalar, herkese araba sahibi olma şansı getiriyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Hyundai i10 Al Eylül'de Ödemeye Başla

Hytundai’nin Şubat ayına özel sunduğu indirim ve kredi kampanyaları sayesinde araba sahibi olabilirsiniz. Hyundai i10 otomobil modelini şimdi satın alabilir ve ilk taksit ödemesine 2022’nin Eylül ayında başlayabilirsiniz. Arabayı şimdi alıp tam 7 ay sonra ilk ödemeye başlayabilirsiniz. Böylelikle hem araç ihtiyacınızı karşılayabilir hem de ödemede zorluk yaşamazsınız.

Hyundai i20 32.600 TL’ye Varan İndirim Kampanyası

Hyundai 2022 Şubat ayı kampanyaları kapsamında farklı otomobil model özel indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. 2021 model Hyundai i20 otomobil satın alımlarınızda büyük indirim imkanından yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 2021 model Hyundai i20 otomobil modelinde tam 32.600 TL’ye varan indirim imkanından yararlanabilirsiniz.

Hyundai i20 kampanyası kapsamında isterseniz indirim yerine 55.000 TL’ye tam 12 ay vadeli araç finansmanı alabilirsiniz. Üstelik Hyundai Finansman tarafından sağlanacak araç kredisi kampanyasında 55.000 TL’ye 12 ay vade için sadece %0.99 kredi faiz oranından faydalanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için Şubat ayı sonuna kadar size en yakın Hyundai bayisine giderek, şahsen başvuruda bulunabilirsiniz.

Hyundai Elentra Şimdi Al Eylülde Öde

Hyundai’nin 28 Şubat’a kadar geçerli olan kampanyası kapsamında bu ay içerisinde alacağınız 2021 model Hyundai Elentra otomobil modelinin ödemesine 2022 Eylül’de başlayabilirsiniz. 6 ay ertelemeli araç kredisi kampanyası kapsamında sadece %1.99’dan başlayan kredi faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Hyundai Elentra otomobil modeli için sunulan 6 ay ertelemeli araç kredisi Garanti BBVA tarafından finanse edilmektedir.  Ayrıca TEB Cetelem tarafından sunulan 5 ay ertelemeli %2.39’dan başlayan faiz oralarına sahip araç kredisi seçeneğini de tercih edebilirsiniz.