Ekranların tanınmış oyuncularından Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan ile olaylı boşanma davalarının ardından kendisinden 21 yaş küçük olan sevgilisi Samar Dadgar ile evlendi. Hem şarkıcı hem de oyuncu olan Özcan Deniz, tasarımcı olan sevgilisi Samar Dadgar ile 1,5 yılıdır süren ilişkilerini evliliğe taşıdı. Beyaz TV'nin sevilen gündüz kuşağı programlarından birisi olan Söylemezsem Olmaz adlı programda çiftin evlendiğine dair ortaya atılan iddiaların ardından sonunda Özcan Deniz ve Samar Daddgar'ın nikah görüntüleri geldi. İşte detaylar!

İlk İddia Söylemezsem Olmaz'dan Geldi

Eski eşi Feyza Aktan' a şiddet uyguladığı iddialarının ardından Aktan' la olaylı bir boşanma süreci yaşayan Özcan Deniz, 1,5 yıldır ilişki yaşadığı tasarımcı Samar Dadgar ile evlendi. Feyza aktan ile 2018 yılında yaşadığı olaylı boşanma sürecinin ardından Samar Dadgar ile ilişkisi başlayan Özcan Deniz'in evlilik iddiaları ilk kez geçtiğimiz haftalarda Söylemezsem Programında ortaya atıldı. Ancak her ne kadar bu iddialar gündeme düşmüş olsa da çift bu konuda herhangi bir açıklamada bulunmamıştı.

Annesi Nikaha Gelmemiş!

Özcan Deniz ve Samar Dadgar ikilisinin evliliklerine ilişkin fotoğraflar bugün itibariyle yayınlanmaya başladı. 20 Ocak günü dünya evine giren çiftin nikahı Zekeriyaköy'de gerçekleşirken, daha öncesinde evliliği onaylamayan Özcan Deniz'in annesi Kadriye Deniz, nikah törenine katılmadı. Daha öncesinde konuya ilişkin "İstemiyorum" yorumunu yapan anne Kadriye Deniz, "Özcan da duysun bunu; evlenmesini istemiyorum. Bir tane çocuğu var. Kız arkadaşıyla mutluluklar diliyorum. Ama illa nikah masasına mı oturmak lazım? Belki böyle konuşmam kız arkadaşının gücüne gidebilir, bilmiyorum. Ama istemiyorum." demişti. Dolayısıyla Özcan Deniz ve Samar Dadgar ikilisinin evlilik törenleri küçük bir arkadaş grubu ile gerçekleşti. Çiftin balayı için ise Dubai'ye gidecekleri öğrenilen bilgiler arasında yer alıyor.

Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..." Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..."

Geçtiğimiz günlerde ise Özcan Deniz, sevgilisinin doğum gününü şu sözlerle kutlamıştı:

İyi ki geldin... Sen geldin, şehre bir film geldi.
Ben yenilendim, bulutlar gitti.
Bir güzel orman oldu yazılarda.
İklim değişti, Akdeniz oldu...
O eşsiz sevgi dolu kalbinle iyileştirdin dokunduğun her şeyi...
İyi ki doğdun masalımın prensesi... Güzel gülüşlüm, gamzesine yandığım...