Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Dijital bankacılığın Pandemi döneminde daha da yaygınlaşmasıyla birlikte bankalar tarafından özel kampanyalar düzenlenmeye başlandı. Mobil ve internet bankacılığını kullananlara özel avantajlı kampanyalar düzenleyen bankalardan 2022’de de yepyeni kampanyalar açıklanmaya başlandı. İşte 2022 yılında bankaların mobil ve internet bankacılığından ilk defa müşteri olanlara sunduğu özel kampanyalar ve detayları!

Vakıfbank’ta Yeni Müşterilere Özel Avantajlı Mevduat Kampanyası

Türkiye’nin kamu bankası Vakıfbank’ta internet bankacılığı ve mobil bankacılık kanallarının daha aktif şekilde kullanılmasını teşvik etmek için özel kampanyalar düzenliyor. Bankanın son kampanyası ise Vakıfbank Mobil uygulamasından ilk defa müşteri olan tüketicilere 32 ile 44 günde %21.50 faiz oranlı mevduat kampanyası oldu. Kampanyadan yararlanmak isteyenler Vakıfbank Mobil üzerinden ilk defa Vakıfbanklı oluyor ve 3 ay boyunca kampanyalı mevduat hesabı açabiliyor.

Akbank Mobil’e Özel Kampanyalar

Akbank, dijital bankacılık altyapısını güçlendirmeye devam ederken, birbirinden avantajlı mobil bankacılığa özel kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalardan birisi de Akbank Mobil uygulamasını kullanarak ilk defa Akbank müşterisi olanlara vadeli mevduatta avantajlı faiz oranı oldu. Kampanya kapsamında Akbank Mobil uygulamasındaki “Müşteri Olmak İstiyorum” kısmını kullanarak, ilk defa Akbanklı olanlar vadeli mevduat hesabında tam %22.00’ye varan faiz oranlarından yararlanabiliyor.
Ayrıca Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olan ve Axess kredi kartına başvuru yapan yeni Akbanklılar için kredi kartlarıyla yapacakları internet harcamalarında tam %20 oranında Chip Para hediyesi veriyor.

Denizbank’tan Mobilden Müşteri Olanlara Özel Kampanya

Denizbank tarafından duyurulan yeni kampanya kapsamında MobilDeniz uygulamasındaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak, ilk defa Denizbanklı olanlara avantajlı mevduat hesabı sunuyor. Kampanya kapsamında MobilDeniz uygulamasından müşteri olan ve mevduat hesabı açanlara “Hoş Geldin Faizi” kampanyasıyla tam %21.50 faiz fırsatı sunuyor.

Kampanyadan yararlanabilmek için 01.07.2022 ile 31.07.2022 tarihleri arasında MobilDeniz uygulamasını indirerek, ilk defa Denizbanklı olunması gerekmektedir. Ayrıca kampanyalı mevduat hesabından 30 gün ile 180 gün vade için 5.000 TL ile 20.000 TL arasındaki vadeli mevduat hesapları için %21.50 faiz oranından yararlanılabiliyor. Tüm diğer bankacılık işlemleri de yine MobilDeniz uygulaması üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.