Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Ekonomik dalgalanmanın etkisi ve düşen alım gücü nedeniyle, nakit ihtiyaçları her kesim için sürekli artıyor. Acil nakit ihtiyaçlarının karşılanmasında, özellikle şu evrede bankaların sunduğu kredi ürünleri büyük bir rağbet görüyor. Okuyucularımız için İhtiyaç Kredisi ürünleri ve sağladıkları avantajlar çerçevesinde öne çıkan bankaları inceledik.

Akbank İhtiyaç Kredisi

Akbank İhtiyaç Kredisi ürününü, banka müşterileri ve banka müşterisi olmayanlar olmak üzere, iki ayrı türde sunuyor. Banka müşterileri, Akbank mobil veya internet bankacılığı aracılığıyla, hemen başvurabildikleri “Direkt Kredi” ile, ihtiyaçlarını birkaç dakika içerisinde karşılayabiliyor. Genellikle ön tanımlı kredi aracılığıyla, birkaç dakika içerisinde başvurular onaylanıyor. Bankanın müşterisi olmayanlar, Akbank resmi web platformundan online olarak kredi başvurusu yapabiliyorlar. Ayrıca yeni tip kimlik kartı sahibiyseniz ve cep telefonunuz NFC uyumluysa, Akbank mobil uygulamasını indirerek, birkaç dakika içerisinde banka müşterisi olabiliyor ve “Direkt Kredi” ürününden de faydalanabiliyorsunuz. Akbank % 2,22’ den başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi ürünleri sunuyor. Başvuru sahibinin özelinde faiz belirleniyor ve kişiye özel avantajlı krediler sunuluyor.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi

Garanti BBVA kredi ürünleri konusunda en geniş seçenekleri sunan bankalar arasında her daim yerini koruyor. İhtiyaç kredisi konusunda da özellikle banka müşterilerine çok geniş seçenekler sunuluyor. Herhangi bir zaman ve yerde, acil nakit ihtiyacı oluştuğunda, Garanti BBVA mobil uygulaması, İnternet bankacılığı, 444 0 335 Anında Kredi Hattı kullanılarak hemen kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Başvuru sahibinin koşulları ve tanımlı kredisine göre, birkaç dakika içerisinde krediniz hesabınıza yatırılıyor ve kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Bankanın müşterisi olmayanlar, Garanti BBVA resmi web platformu üzerinde yer alan “Hemen Başvur” linkine tıklayarak, online olarak başvurularını yapabiliyor. Bankanın ayrıca sunduğu yeni bankacılık hizmeti olan “Uzaktan Müşteri Olma Teknolojisi” sayesinde, cep telefonunuza Garanti BBVA mobil uygulamasını indirip, birkaç dakikalık bir işlem sonrasında müşteri olabiliyorsunuz. Müşteri olma süreci tamamlandıktan sonra, bankanın müşterilerine sunduğu kredi olanaklarından hemen faydalanmaya başlayabiliyorsunuz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi

Denizbank müşterileri için hazırladığı İhtiyaç Kredisi ürününde, ön tanımlı kredi limiti uygulamasına başvuruyor. Bu sayede başvuran müşteriler, birkaç dakika içerisinde şubeye uğramak zorunda kalmadan hemen kredisini kullanmaya başlayabiliyor. Denizbank mobil uygulama ve İnternet bankacılığı aracılığıyla kredi başvurularınızı hemen yapabiliyor ve kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Banka müşterisi olmayanlar, Denizbank resmi internet platformunda bulunan “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” linkini kullanarak başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.