Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Artık kredi çekmek için banka şubelerine gitmek, saatlerce sıra beklemek ve başvuru sonucunu öğrenmek için de günler boyu beklemek tarihe karıştı. Teknolojinin ilerlemesinden belki de en hızlı etkilenen sektör olan bankacılık sektöründe artık bu süreçler çok daha kolay atlatılabiliyor. Hatta haftanın her günü, günün her saati, bulunduğunuz her yerden kredi başvurunuzu saniyeler içinde yapabiliyor ve başvuru sonucunuzu yine saniyeler içerisinde öğrenebiliyorsunuz. Özellikle telekomünikasyon alanındaki gelişmeler sayesinde SMS yoluyla hızlıca kredi başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. İşte SMS ile kredi veren bazı bankalar ve detaylar!

Şekerbank SMS Yolu ile Kredi

SMS ile kredi veren bankalardan birisi olan Şekerbank, dilediğiniz saatte ve dilediğiniz yerden kredi başvurusu yapmanıza olanak tanıyan bankalar arasında yer alıyor. Bankadan kredi talep edebilmek için telefonunuzun mesaj hanesine Kredi yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazıp 1953'e SMS atabilirsiniz.  SMS ile 100.000 TL'ye kadar kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Bankanın maksimum 36 ay vade ile sunmuş olduğu bireysel ihtiyaç kredisi için belirlemiş olduğu faiz oranı ise yüzde 2,50. Bu koşullarda Şekerbank'tan çekeceğiniz örneğin 10.000 TL tutarındaki kredi için bankaya ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 458,04 TL'dir.

Aktifbank’tan SMS Yolu ile Kredi

Yine günlük nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için SMS yoluyla kredi çekmenize olanak tanıyan bir diğer banka da Aktifbank. SMS yoluyla başvurularda 40.000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlayan banka 36 ay vade için yüzde 2,19 faiz oranı belirlemiş durumda. Bankadan bu koşullar altında çekeceğiniz 10.000 TL kredi için 36 ay vade boyunca bankaya ödeyeceğiniz aylık taksitleriniz 432,97 TL iken toplam ödenecek meblağ 15.636,92 TL olacaktır. SMS yoluyla krediden yararlanabilmek içinse telefonunuzun mesaj hanesine KREDİ yazıp, boşluk bırakıp, TC Kimlik numaranızı ekleyerek 3050’ye gönderebilirsiniz.

İş Bankası SMS Yolu ile Kredi

Tüm nakit ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda olan İş Bankası da, %1,90’den başlayan faiz oranları ile müşterilerine kredi olanaklarını seferber ediyor. Maksimum 36 ay vade ve yüzde 1,90 faiz oranından sunulan kredi için NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, DOĞUM TARİHİ bilgilerinizi aralarında boşluk bırakarak yazarak 4402’ye SMS olarak gönderebilirsiniz. Bu koşullarda çekeceğiniz örneğin 10.000 TL kredi için ödemeniz gereken aylık taksit tutarı 410,19 iken toplamda ödeyeceğiniz meblağ ise 14.816,84 TL’dir.

Akbank SMS Yolu ile Kredi

SMS ile müşterilerine kredi imkanı tanıyan bir diğer banka ise Akbank. Bankadan %2,11 faiz oranı ve 36 ay vadeyle örneğin 10 bin TL olarak çekeceğiniz kredi için ödemeniz gereken aylık taksit tutarı 426 TL iken toplamda ödeyeceğiniz meblağ ise 15.408,32 TL’dir. Bankanın kredi olanaklarından SMS ile yararlanabilmek içinse Kredi yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı yazdıktan sonra 4425’e mesaj olarak gönderebilirsiniz.