Emeklilere bayram ettirecek haber PTT'den geldi: PTT-Aktifbank ortak oldu, emeklilere şubeye gitmeden 80 bin TL verdi!

Nakit ihtiyaçları günden güne artıyor. Özellikle de emekliler, gittikçe büyüyen nakit ihtiyaçlarının altından kalkmakta zorlanıyor. Emekliliğini hakettikten sonra bile çalışmak zorunda kalanların sayısı günden güne artıyor. Koşullar böyle olunca da emeklilerin imdadına bankalar ve diğer finans kuruluşları yetişiyor.

Acil nakit ihtiyaçlarına bankalardan destek bulan emekliler, kendilerine en uygun bankayı seçmek için bir hayli ince eleyip sık dokuyor. Bunu bilen bankalar da emeklileri cezbetmek için promosyondan kredi kampanyalarına kadar her türlü imkanı sunuyor. Emeklilere desteğin en büyüğü ise PTT'den geliyor.

PTT ve Aktifbank'tan Emeklileri Mutlu Edecek Kredi Haberi Geliyor!

ptt 2

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

PTT Aktifbank ile el ele vererek emekliler için benzersiz bir kredi imkanı sunuyor. Acil nakit ihtiyacı olan emekliler, kefilsiz şartsız, şubeye bile gitmeden anında kredi çekebiliyor. Bu krediye başvurabilmek için emekli maaşını PTT'den almak gerekiyor. Maaşını PTT'den alan emekliler 5 dakikada kredisini kullanıyor, ihtiyaçlarını gidermenin keyfini sürüyor.

PTT ve Aktifbank ortaklığıyla verilen bu emeklilere özel SMS kredinin faiz oranı %1,99 olarak belirleniyor. Vade süresi ise en fazla 36 ay oluyor. Sms kredinin üst limiti 80 bin TL olarak belirleniyor. Ancak şubeye gitmeden, sms ile kullanılabilecek maksimum tutar 50 bin TL ile sınırlandırılıyor. Yani 50 bin TL'ye kadar olan kredi kullanımlarınızda şubeye gitmek gerekmiyor. Sms ile başvurduğunuz kredi tutarı anında değerlendirmeye alınıyor. Krediniz onaylanır onaylamaz para hesabınıza yatıyor.

PTT ve Aktifbank'ın Ortak Sunduğu Bu Krediden Faydalanabilmek İçin Şubeye Gitmek Gerekmiyor!

ptt 1

PTT Aktifbank ortaklığıyla sunulan kredi kampanyası kapsamında kullanacağınız%1,99 faizli ve 36 ay vadeli 50 bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksitleri 2.085,94TL  oluyor. Bu aylık taksit tutarı her ay otomatik olarak PTT'de bulunan maaş hesabınızdan tahsil ediliyor. Başvuru yaparken olduğu gibi, ödemeler için de PTT şubesine gitmek gerekmiyor.

Bu krediden faydalanabilmek için Kredi için EMEKLI boşluk TC Kimlik boşluk doğum tarihinizi (gg.aa.yyyy) yazıp 3050'ye SMS ile göndermek yeterli oluyor. Kredi başvurunuz anında değerlendirmeye alınıyor. Başvurunuzun onaylanması halinde, kullanmış olduğunuz kredi tutarı anında emekli maaş hesabınıza yatıyor.