Emekli vatandaşların yüzünü güldüren PTT, büyük fırsatını duyurdu!

Ülkemizdeki her çalışan vatandaş, bir gün emekli olabilme ümidiyle işine dört elle sarılıyor. Uzun yıllar çalışan ve sonunda dinlenmeyi hak eden binlerce vatandaş, emekli olduklarında bile derin bir nefes alamıyor. Geçim derdi 7’den 70’e herkesi zorlarken PTT, emeklilerin yüzünü güldürecek oldukça avantajlı bir fırsata imza attı. Artık sırtındaki yükü indirmek isteyen emeklileri düşünen bu fırsat ile, vatandaşlar derin bir nefes alabilecek ve yüzler gülecek. PTT’nin tek bir SMS ile emeklileri mutlu eden bu kredisinden siz de faydalanmak isterseniz eğer okumaya devam edin!

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Bir SMS’e Kredi!

PTT2

İhtiyaçlar hiçbir zaman bitmiyor. Her ne olursa olsun bir türlü yetişilemeyen bu harcamalar, emeklilerin boynunu bükmeye devam ediyor. Yaşlılıklarında geçim derdine düşen emekliler, emekliliğin tadını çıkaramıyor. İşte emeklilerin bu zorlu durumunu fark eden ve onlara yardım etmek için yardım eli uzatan PTT, Aktifbank ile el ele verdi ve binlerce vatandaşı ilgilendiren bir kredi fırsatına imza attı.

emekli

Emeklilere tam 80 bin TL’ye varan kredi fırsatı sunan PTT, bu kredisinde oldukça avantajlı seçenekler bulunduruyor. Yüksek faiz oranları ile emeklileri yormak istemeyen PTT, vatandaşlara %1,99’luk bir faiz oranı sunuyor. Faiz oranlarını neredeyse sıfıra indiren PTT, bununla da yetinmiyor ve 3 aydan 36 aya kadar vade imkanı sağlıyor.

emeklilik2-1

PTT’nin Aktifbank ile olan bu işbirliğinden yararlanmak isteyen emekliler şimdiden bu kredi fırsatına nasıl başvuracaklarını merak ediyorlar. Emeklilerin şube şube gezmesini engelleyen ve onları saatlerce banka kuyruklarında beklemekten kurtaran PTT, bir SMS ile kredi sahibi yapıyor. Bu ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşlar EMEKLİ boşluk T.C. kimlik numarası boşluk doğum tarihini (gg.aa.yyyy) şeklinde yazarak 3050’ye SMS atabiliyorlar. PTT’nin emeklilere derin bir ‘’Oh!’’ çektiren bu avantajlı ihtiyaç kredisinden herhangi bir şart ya da koşul belirtmeden yararlanmak için hemen şimdi siz de harekete geçin!

emeklilik 5-1

Eğer PTT ve Aktifbank’ın emekliler için el ele verdiği bu ortaklık hakkında daha da ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz şimdi Aktifbank ya da PTT’nin resmi internet sitesine girerek gerekli bilgileri edinebilirsiniz.