PTT ile Aktifbank İşbirliği Yaptı Yüzler Gülmeye Başladı: Tek SMS ile Anında 50 Bin TL Veriyorlar!

Şube şube gezme devrine son! Bir SMS ile kredinize kavuşun.

Ekonomi 24.10.2021 - 19:22 24.10.2021 - 20:00 Gülseren D.

Günümüzde gelişen teknoloji ile birçok iş, telefonlar aracılığıyla internet ya da SMS ile yapılabiliyor. İnternet bankacılığının oldukça geliştiği bu yıllarda şube şube gezmeden, günlerce süren bankacılık işlemleri ile uğraşmadan  oldukça kolay bir şekilde kredi almak ve bu kredinin işlemlerini gerçekleştirmek mümkün. Aktifbank da gelişen teknolojiye uyum sağlayarak PTT ile oldukça avantajlı bir anlaşma gerçekleştirdi ve ülkemizdeki milyonlarca emekli vatandaşa dakikalar içinde ulaşan bir kredi fırsatı tasarladı. İşte Aktifbank ve PTT iş ortaklığında gerçekleşen ve milyonların yüzünü güldüren o büyük kredi fırsatı!

Emeklilerin Yüzü Aktifbank ve PTT Sayesinde Gülmeye Başlıyor!

aktifbank tabela

Pandemi ne yazık ki ülkemizdeki çalışan vatandaşları etkilediği kadar emeklileri de etkiledi. Geçim derdi yaşayan vatandaşlar, bu zorlu zamanları atlatmak için kendilerine bir çıkış yolu ararken bekledikleri o yardım Aktifbank ve PTT'den geldi.

Maaşını PTT'den çeken emeklileri ilgilendiren bu kredi fırsatına ilgi şimdiden çığ gibi büyüyor. Emekli maaşını PTT'den alan vatandaşlar, hiçbir kefile gerek olmaksızın ve hiçbir şart gerekmeksizin telefonlarından yolladıkları bir SMS ile dakikalar içinde binlerce liralık kredi alabiliyorlar.

İşte Detaylar!

emeklilik 5-1

Aktifbank, emekli maaşını PTT'den çeken emekli vatandaşlara tam 50 bin TL'ye varan ihtiyaç kredisi veriyor. Emeklilerin yüzünü güldüren bu kredi fırsatında yüksek faiz oranlarını ortadan kaldıran Aktifbank, sunduğu %1,99'luk faiz oranıyla emeklilere derin bir nefes aldırtıyor. Bununla birlikte emekli vatandaşlara 36 aya varan vade imkanı da veren Aktifbank, geri ödeme noktasında da emekli vatandaşlara büyük kolaylıklar sağlıyor. 

Bir SMS'e Kredi!

Emeklilik-1

Aktifbank'ın emeklilere özel olarak tasarladığı bu kredi fırsatından yararlanmak şimdi oldukça kolay. Evde oturduğunuz yerden atacağınız bir SMS ile anında 50 bin TL'lik kredinize kavuşabilirsiniz. Kredinizi almak için EMEKLİ yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi (gg.aa.yyyy) girerek 3050'ye SMS atabilirsiniz.

PTT ve Aktifbank işbirliğindeki bu oldukça avantajlı ihtiyaç kredisi hakkında daha da ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz hemen şimdi Aktifbank ya da PTT'nin resmi internet sitesinden veya bu iki bankanın müşteri temsilcilerinden merak ettiğiniz bütün bilgileri edinebilirsiniz.

Yorumlar