Emeklilere PTT'den müjde: Maaşını PTT'den alanlar şubeye adım bile atmadan 80 bin TL kredi çekebiliyor!

Hayat koşulları günden güne zorlaşıyor. Ne yazık ki pandemi de hayatın tüm zorluklarına tuz biber ekiyor. Halk sağlığını korumak amacıyla getirilen yasaklar, kısıtlamalar ve kapanmalar sebebiyle iş yerleri birer birer kepenk indiriyor. Bu durumda vatandaş işsiz ve parasız kalıyor,zorunlu ihtiyaçlarını bile karşılayamayacak hale geliyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Sürecin etkileri yalnızca çalışanlar üzerinde olmuyor. Emekliler de süreçten en çok etkilenen gruplar arasında yer alıyor. Üretim, ithalat ve ihracatın eski verimiyle gerçekleştirilememesi sebebiyle, her geçen gün pahalılık artıyor. Ancak emekli maaşlarına gelen zamlar ne yazık ki hem geçinmeyi hem de birikim yapmayı sağlamıyor. Hal böyle olunca emeklilerin de nakit ihtiyaçlarında ilk başvurdukları adres kredi oluyor. Tam bu noktada emeklilere destek PTT'den geliyor.

PTT Emekelilerin Yüzünü Güldürecek Bir Kredi Veriyor!

ptt 1

PTT, Aktifbank ortaklığıyla emeklilerin yüzünü güldürecek bir  kredi fırsatı sunuyor. %1,99 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle emekliler için özel bir kredi sunan PTT, üst limiti 80 bin TL olarak belirliyor. Bu limit dahilinde 50 bin TL'ye kadar kredi başvuruları için PTT şubesine adım atmak bile gerekmiyor.

SMS yoluyla PTT'ye yapacağınız 50 bin TL'ye kadar kredi başvurularınız anında değerlendirmeye alınıyor. Onaylanması halinde kredi tutarı direkt olarak hesabınıza yatıyor. Ancak bu rahatlıktan yararlanabilmeniz için maaşınızı PTT'den alıyor olmanız gerekiyor. Şayet maaşınızı PTT'den alıyorsanız,başvuru için EMEKLI boşluk TC Kimlik boşluk doğum tarihinizi (gg.aa.yyyy) yazıp 3050'ye SMS ile göndermeniz yeterli oluyor. Onaylanan kredi tutarı hesabınıza otomatik olarak yatıyor.

PTT Sayesinde Emeklilerin Sırtı Yere Gelmiyor!

PTT 1-1

%1,99 faiz oranı ve 36 ay vade ile PTT'den kullanacağınız 10 bin TL kredinin aylık taksitleri 417,19 TL oluyor. Ayrıca kredi kullanım esnasında size ödenecek tutar üzerinden bir defaya mahsus olmak üzere 52,50 TL kredi tahsis ücreti alınıyor. Buna ek olarak sigorta primi tahsil ediliyor. Sigorta primleri kullanılan kredi tutarına, vade süresine ve kredi kullanan kişinin yaşına göre değişiklik gösterebiliyor. PTT sayesinde emeklilerin her türlü nakit ihtiyaçları şubeye gitmeye gerek kalmadan bir SMS ile çözülüyor, emeklilerin sırtı asla yere gelmiyor.