PTT'den emekli vatandaşlara müjde! Hemen kredinizi alın.

Günümüzde geçim sıkıntısı çeken büyük kitlenin çoğunluğunu emekliler oluşturuyor. Yıllarca çalışıp emekliliği bekleyen vatandaşlar, emeklilik geldiğinde de rahat bir nefes alamıyorlar. Bankalar emeklilerin içinde bulundukları bu zorlu durumları gidermek için sayısız fırsat sunsalar da, sunulan bu fırsatlar bazen yeterli olmayabiliyor. Uzun banka kuyrukları ve günlerce süren kredi işlemleri, emeklilerin gözlerini korkutabiliyor. İşte PTT bu durumun önüne geçiyor ve değerli emeklilerimizi yormadan bir SMS ile kredi alabilme imkanı sunuyor. Hemen şimdi siz de PTT'nin bu büyük fırsatından yararlanabilir ve evinizde oturduğunuz yerden kredi sahibi olabilirsiniz. İşte ayrıntılar!

PTT'nin Avantajlarından Yararlanmayan Kalmasın!

ptt kredi

PTT, ülkemizin en bilinen kurumlarından biri. Bu zamana kadar vatandaşlara büyük fırsatlar sunan ve yardıma ihtiyacı olanların yüzlerini güldüren PTT; şimdi de emeklileri düşünerek yola çıkıyor ve onların faydalanabileceği, görülmemiş bir fırsat sunuyor. Emeklilerin yüzünü güldüren bu fırsattan yararlanabilmek için binlerce vatandaş şimdiden PTT'ye başvuruyor.

emeklilik2-1

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

PTT, emekli vatandaşlara tam 50 bin TL tutarına varan kredi veriyor. Emeklilerin bütün ihtiyaçlarında kullanabilecekleri bu tutar herkesi şaşırtıyor. Yüksek faiz oranlarından şikayet eden ve bu nedenle kredi çekmek istemeyen vatandaşların da sesini duyan PTT, faiz oranlarına da el atarak %1,99 gibi oldukça düşük bir faiz oranı talep ediyor. Geri ödeme noktasında da vatandaş dostu tutumunu sürdüren PTT, emeklilerin gelir düzeylerini ve rahatlarını göz önünde bulundurarak oldukça cazip bir geri ödeme planı çıkartıyor.

 Krediniz Bir SMS Uzağınızda!

emeklilik-3

Uzun banka kuyruklarını ve sizi oldukça yoran kredi işlemlerini unutun! Artık bunlar olmadan da kredi çekmek ve derin bir nefes almak mümkün. PTT'nin emekli kredisi fırsatından yararlanmak için yapmanız gereken şey oldukça basit. Hemen şimdi EMEKLİ yazıp T.C. kimlik numaranızla beraber 3050'ye SMS atarak birkaç dakika içinde kredi sahibi olabilirsiniz. 

PTT emekli kredisi fırsatı hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz hemen şimdi PTT'nin resmi internet sitesine girebilir ya da PTT müşteri temsilciniz ile iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz. PTT'nin emeklilerin yüzünü güldüren kredi fırsatından yararlanmak işte bu kadar kolay!