Günümüzde birçok kişi finansal anlamda yaşamış oldukları tıkanıklıkları bireysel ihtiyaç kredileri ile çözüme kavuşturmaya çalışıyor. Ancak ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırken karşılaştıkları yüksek faizler ya da bütçeye uygun olmayan geri ödeme koşulları kişileri olduklarından daha zor bir duruma düşürebiliyor. PTT ise, ihtiyacınız olduğunda devlet güvencesi ile kredi desteği veren güvenilir kuruluşlar arasında yerini alıyor. Siz de devlet güvencesi ile uygun faiz, uygun geri ödeme olanakları doğrultusunda bir krediye ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka PTT’nin sunmuş olduğu kredi kampanyasını incelemelisiniz.

PTT – Aktif Bank İşbirliği

ptt 16

PTT, Aktif Bank ile yapmış olduğu işbirliği sayesinde acil nakit ihtiyacı olan müşterilere kefilsiz, şartsız kredi imkanı sunuyor. Size en yakın PTT iş yerlerine giderek %2,59 faiz oranından başlayan faizlerle 36 ay vadeye kadar kredi ihtiyaçlarınızı temin edebilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılayabilirsiniz. Kredinizi alabilmek için ister size en yakın PTT şubesine gidebilir isterseniz de SMS atarak kolayca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Oldukça kolay bir başvuru prosedürü olan N Kolay kredinizin başvurusunu banka şubesine bile gitmeden evinizin konforunda bir SMS’le gerçekleştirebilir, kredinize kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

N Kolay Kredi Ne Anlama Gelir?

aktif ptt

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

N Kolay Kredi, PTT ve Aktif Bank işbirliği ile kredi ihtiyacı olan kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için şubeye dahi gitmeden karşılayabildikleri bir kredi türüdür. 3 ay ile 36 aya kadar geri ödeme vadesi olan N Kolay kredi için bankanın belirlemiş olduğu faiz oranı % 2,59’dur. Ek olarak 157,50 TL kredi tahsis ücreti bulunan N Kolay kredi için başvuru olanakları ise son derece kolay.

N Kolay Krediye Nasıl Başvurabilirsiniz?

kredii yapı ıng

N Kolay kredi başvurunuzu yapabilmek için, Aktif Bank müşterisi iseniz www.nkolaykredi.com adresinden karşınıza çıkan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formunda sizden istenen bilgiler ise T.C. kimlik numaranız, e posta adresiniz ve cep telefon numaranız. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz olacak şekilde doldurarak yapacağınız başvurunun ardından kredinizin onaylanması gerekir. Onay aşamasının da ardından ihtiyaç kredinize ait sözleşme ve formları doldurmanız gerekir. İhtiyaçlarınız için talep ettiğiniz N Kolay krediniz için bir diğer başvuru yöntemi ise SMS ile başvurudur. Bunun için yapmanız gereken tek şey telefonunuzun mesaj hanesine KREDİ yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra SMS göndermek. Fakat SMS ile yapılan başvurularda 1 TL operatör ücreti alınıyor.