Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

İhtiyaçlar asla bitmiyor. Ancak içerisinde bulunduğumuz koşulların da etkisiyle her geçen gün bu ihtiyaçları karşılamak daha da zorlaşıyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci, ne yazık ki her ülkede olduğu gibi Türkiye'de de ekonomik çöküntüye sebep oluyor. Halk sağlığını korumak amacıyla getirilen yasaklar ve kapanmalar, her ne kadar bu anlamda son derece olumlu etkiler gösterse de, üretim, ithalat ve ihracat durma noktasına geliyor. Hal böyle olunca iş yerleri birer birer kapanıyor, sigortalı çalışanlarsa işsizliğin pençesine düşüyor.

Durumlar böyle gelişince, zaruri ihtiyaçları karşılamak bile bazen külfet haline gelebiliyor. Çünkü işsizliğin artışına sebep olan koşullar aynı zamanda maliyetlerin ve haliyle de fiyatların aşırı artışına sebep oluyor. Tüm bu ihtiyaçlarla başedemeyen vatandaş ise çareyi banka kredilerinde buluyor. Kredilere talep artınca, bankalar arasında da tatlı bir rekabet başlıyor. Bu rekabetten bir adım önde çıkmak isteyen bankalar, türlü kampanyalar düzenliyor. O kampanyaların başında da PTT- Aktifbank ortaklığıyla verilen avantajlı ihtiyaç kredisi geliyor.

PTT-Aktifbank Ortaklığıyla Bomba Gibi Bir Kredi Geliyor!

ptt kredi

PTT-Aktifbank'ın ortaklaşa verdiği ihtiyaç kredisinde faizler %2,59'dan başlıyor. Bu faiz oranı kredi skoru en yüksek skor bandında olan kişiler için geçerli oluyor. Kredi notu düştükçe, faiz oranı yükseliyor. Bu kredinin limiti 30 bin TL olarak belirlenirken, vade süresi en fazla 36 ay oluyor.

%2,59 faiz oranı ve 36 ay vade ile PTT'den kullanacağınız 30 bin TL kredinin aylık taksitleri 1.396,35 TL oluyor. PTT ve Aktifbank'ın ortaklaşa verdiği bu krediden faydalanabilmek için kimliğinizle birlikte en yakın PTT şubesine giderek başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Onaylanan kredi tutarınız hemen orada size ödeniyor.

PTT Sizi Tüm İhtiyaçlarınızdan Kurtarıyor!

ptt 1-2

PTT ve Aktifbank'ın ortaklaşa verdiği bu kredinin kullanımı esnasında, bir defaya mahsus olmak üzere kredi tahsis ücreti alınıyor. Bu ücret, 30 bin TL'lik kredi kullanımı için 157,50TL oluyor. Bu ücret yalnızca kredi kullanımı esnasında alınıyor ve tekrarlanmıyor.  PTT ve Aktifbank'ın ortaklaşa verdiği bu çok avantajlı ihtiyaç kredisi sayesinden tüm ihtiyaçlarınız çözüme kavuşuyor, size de rahatlığın keyfini sürmek kalıyor.