PTT ve Aktifbank, ihtiyacı olan herkese anında 55 bin TL ihtiyaç kredisi veriyor. Üstelik de başvurular oldukça kolay.

Eğitimden sağlığa, tatilden tadilata, beklenmeyen bir şekilde artan ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun faizli kredi arıyorsanız PTT ve Aktifbank işbirliği sizin için doğru adres. Günümüzde birçok kişi artan ihtiyaçları nedeniyle zaman zaman finansal anlamda tıkanıklıklar yaşayabiliyor. Bu durumdan kurtulmak ve ertelenemeyen ihtiyaçları karşılayabilmek için de bankaların kredi olanaklarına başvuruyor. Ancak tabii ki bu durumda en uygun faiz oranları ve en makul geri ödeme olanaklarını sunan bankaya ulaşmak sizin için oldukça önemli bir avantaj sağlar. Bu şekilde ortaya çıkan ihtiyaçlarınız olduğunda değerlendirebileceğiniz önemli alternatiflerden birisi de PTT Aktifbank işbirliğinin sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi. Siz de uygun koşullarda ve devlet güvencesi ile bir kredi arıyorsanız işte PTT – Aktifbank ihtiyaç kredisine dair tüm detaylar!

Uygun Faiz Esnek Geri Ödeme Olanağı

aktif bank

PTT, Aktif Bank ile yapmış olduğu işbirliği ile müşterilerine artık profesyonel anlamda bankacılık hizmetleri de sunuyor. Ve bu hizmetler kapsamında vermiş olduğu ihtiyaç kredisi birçok müşterinin yüzünü güldürmüş durumda. PTT – Aktifbank ortaklığı, acil nakit ihtiyacı duyan herkese kefilsiz şartsız %2,59 faiz oranından başlayan faizlerle 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi temin ediyor. Kredinizi alabilmek için siz de en yakın PTT şubesine gelebilir ya da şubeye bile gitmeden SMS yoluyla kolaylıkla ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Kolay Başvuru

ptt 2

%2,59’dan başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle ödeme imkanı bulunan ihtiyaç krediniz için herhangi bir kefile ya da şarta gerek yok. Kredi kullanmaya uygun bir banka kredi notu bulunan herkesin alabileceği PTT – Aktifbank ihtiyaç kredisine başvurmak ise bir SMS atmak kadar kolay. Bunun için yapmanız gerekenleri şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Öncelikle cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünü açın.
  • Ardından PTT yazıp boşluk bırakı
  • Boşluğun ardından T.C. kimlik numaranızı girin ve
  • 3050 nolu numara hattına mesajınızı gönderin. Başvurunuz onaylanır onaylanmaz talep ettiğiniz kredi tutarınız PT Bank tarafından anında hesabınıza aktarılacaktır.
  • Bu şekilde kolayca yapabileceğiniz kredi başvurunuzun ardından hesabınıza aktarılan kredi tutarınızla eğitimden sağlığa, eşya alımından tadilata ya da tatile varan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.