Borçlarıyla başedemeyenler güzel haber: PTT Aktifbank el ele verip tüm müşterilerinin borçlarını yapılandırıyor!

Tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 küresel salgını, her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de ekonomik anlamda kötü etkiler yaratıyor. Virüse karşı alınan tedbirler kapsamında çalışma şekil ve süreleri değişiyor, halk sağlığını korumak amacıyla kısmi kapanmalar ve yasaklar getiriliyor. Bu sebeple üretim, ihracat ve ithalat faaliyetleri zaman zaman durma noktasına geliyor.

Hal böyle olunca pahalılık artıyor, maliyetlerle baş edemeyen iş yeri sahipleri birer birer kepenk kapatıyor. Bu durum hem piyasadaki nakit akışını etkiliyor, hem de büyük ölçüde işsizliğe neden oluyor. Şartlar böyle gelişince, vatandaş çektiği kredileri ya da kullandığı kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanıyor. Tam da bu noktada vatandaşa destek PTT’den geliyor.

Emekli Maaşını PTT’den Alanlara Benzersiz Bir Fırsat Geliyor!

PTT ve Aktifbank el ele verip, vatandaşın borçlarını üstleniyor. Böylece herkes kredi borçlarını PTT çatısı altında birleştirerek rahat rahat ödeyebiliyor. PTT-Aktifbank ortaklığıyla sunulan bu kredi fırsatı yalnızca maaşını PTT’den alan emeklilere tanınıyor.

Aktif Bank PTT İçi Birleştirme Kredisi, PTT maaş müşterilerine, PTT aracılığıyla kullanmış oldukları diğer banka kredilerini tek bir kredide birleştirerek daha düşük taksitler halinde ödeme imkanı sunuyor.

PTT Aktifbank aracılığıyla sunulan bu kredi için faiz oranı %2,79 olarak belirlenirken, maksimum vade 36 ayı bulabiliyor. Bu kampanya kapsamında verilecek maksimum kredi tutarı 50 bin TL ile sınırlandırılıyor.

En Yakın PTT Şubesinden Başvuru Yapmak Yeterli Oluyor!

%2,79 faiz oranı ve 36 ay vade ile PTT’den kullanacağınız 50 bin TL Aktif Bank PTT İçi Birleştirme Kredisi’nin aylık taksitleri 2.410,65 TL oluyor. Kullanılan tutar üzerinden 1 defaya mahsus olmak üzere kredi tahsis ücreti alınıyor. 50 bin TL’lik kredi kullanımında bu tutar 262,50 TL oluyor.

Tadına Bakanların Tarif İçin Peşinden Koşacağı Lazanya'nın Püf Noktalarını Şeflerden Öğrendik, Aslında Sırrı... Tadına Bakanların Tarif İçin Peşinden Koşacağı Lazanya'nın Püf Noktalarını Şeflerden Öğrendik, Aslında Sırrı...

Aktif Bank PTT İçi Birleştirme Kredisi’nden faydalanabilmek için, mutlaka emekli maaşını PTT’den alıyor olmak gerekiyor. Başvuru içinse en yakın PTT şubesine kimlik ve gelir belgesiyle giderek başvuru formu doldurmak yeterli oluyor. Başvurunuz anında değerlendirmeye alınıyor, onaylanan kredi tutarı üzerinden kapatmak istediğiniz borçların tutarı kadarı alınarak diğer borçlarınız kapatılıyor, kalan tutar ise size anında nakit olarak ödeniyor.