PTT’nin Aktifbank işbirliği ile piyasalara sunduğu ihtiyaç kredisi, kredi talep edenlerin yüzünü güldürüyor. N Kolay kredi olarak sunulan kredinin başvuru prosedürleri diğer bankaların başvuru koşulları ile kıyaslandığında bir hayli kolaylaştırıcı diyebiliriz. Başvuru için şubeye bile gitmenize gerek kalmadan, tamamen evinizin konforunda sadece bir SMS’le başvurunuzu yapabilirsiniz.

PTT Aktifbank ile Kredi N Kolay

ptt 1

PTT ve Aktifbank’ın yapmış olduğu finansal işbirliği sonucu kredi talep edenlerin yüzünü güldürecek bir adım. PTT ve Aktifbank, N Kolay Kredi sayesinde, fon ihtiyacı olan kişilere şubeye bile gitmeden kredi çekebilme olanağı tanıyor. Koşulsuz şartsız neredeyse başvuran herkesin çekebileceği N Kolay kredinin geri ödeme vadesi 3 ay ile 36 ay arasında değişiklik gösteriyor. Ödemelerinizi tamamen bütçenize göre yapabileceğiniz N Kolay Kredi için belirlenen faiz oranı ise % 2,59’dur. Buna ek olarak 157,50 TL tutarında da kredi tahsis ücreti bulunuyor. 

N Kolay Krediye Nasıl Başvurabilirsiniz?

ptt kredi

PTT ve Aktifbank işbirliği ile sunulan N Kolay kredi başvurusu için www.nkolaykredi.com adresinden yararlanabilirsiniz. Bu adrese girdiğinizde karşınıza çıkan başvuru formuna T.C. kimlik numaranızı, e posta adresinizi ve cep telefonu numaranızı yazarak başvuruyu gerçekleştirmiş olursunuz. Ardından başvurunuz onaylandıktan sonra yine sitede yer alan bilgileri doldurarak ihtiyaç kredisi sözleşme ve formlarınızı doldurmanız gerekir. PTT – Aktifbank N Kolay kredi için başka bir başvuru yöntemi de SMS ile başvuru yöntemidir. Cep telefonunuzun mesaj hanesine KREDİ yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı da ekleyerek 3050’ye SMS gönderebilir ve başvurunuzu bu yolla da gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

N Kolay Kredi Vade ve Ödeme Koşulları

PARA

PTT - Aktifbank N Kolay ihtiyaç kredisini 3 ayla 36 ay arasındaki vadelerle ödeyebilirsiniz. Ödemelerinizi bütçenizi zorlamayacak şekilde belirleyebileceğiniz ihtiyaç kredinizin faiz oranı ise %2,59’dur. N Kolay kredinize yapmış olduğunuz başvuru onaylandıktan sonra kredinizi dilerseniz size en yakın şubeden, ATM’den ya da Aktif Bank İnternet Şubesi aracılığıyla da tahsil edebilirsiniz. Aynı şekilde kredi taksitlerinizi ise N Kolay Mobil bankacılık, Aktif Bank İnternet Şubesi, Aktif Bank şubeleri, PTT şubeleri ve Pttmatik'ler ve VakıfBank ATM'lerinden gerçekleştirebilirsiniz