Sürekli olarak geliştirmeye devam ettiği hizmetleriyle çağımızı yakalamaya ve vazgeçilmez olmaya devam eden PTT, şimdide bankacılık hizmetleri sunmak üzere bir alt yapı anlaşması gerçekleştirdi. Alternatif Bank ve PTT arasında varılan işbirliği sayesinde, tüm PTT şubeleri bankacılık hizmetleri de sunuyor. Bu hizmetler arasında dikkat çeken ihtiyaç kredisi ise, kefilsiz ve teminatsız olarak tüm PTT şubelerinden veriliyor. 30.000 TL üst sınırlı ihtiyaç kredisine başvurmak için en yakın PTT şubesine başvurabilirsiniz. Alternatifbank’ın PTT ile birlikte sunduğu N Kolay İhtiyaç Kredisi kullanabilmek için kefil ya da teminat göstermek zorunda değilsiniz.


PTT N Kolay Kredisine Nasıl Başvuruluyor?


Kredi faiz oranları %2,59’dan başlayan, 36 ay vadeli ve 30.000 TL’ye kadar kredi desteğine tüm PTT şubelerine bizzat giderek başvurabilirsiniz. Her kesin ödeme yeteneği ve kredi puanına göre farklı faiz oranı uygulaması yapılan kredi, bu sebeple kefilsiz ve teminatsız bir şekilde ve süratle onaylanıyor. Kredinizi hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. PTT şubelerine başvurarak kimlik belgesi ve gelir belgesi ibraz etmeniz başvurunuzu yapmanız için yeterli oluyor. PTT ihtiyaç duyulduğunda sizden başka belgelerde isteyebiliyor. Buna karşın yapılan başvurunun onaylanma süreci oldukça hızlı ve genellikle aynı gün içerisinde sonuçlanıyor.


PTT N Kolay Kredisi Örnek Ödeme Tablosu


Herkes için farklı faiz oranı uygulaması bulunan NKolay kredisi için, örnek ödeme tablosunu 10.000 TL ve 36 ay vade oranıyla hesapladık. Örnek ödeme tablosunu oluşturabilmek için uygulanan en düşük faiz oranı olan %2.59 oranını kullandık. Bu koşullarda kullanılan bir kredinin tahsis ücreti 52,50 TL ve aylık ödemesi 465,45 TL oluyor. Sizde başvurunuzu gerçekleştirerek size özel faiz oranını öğrenebilirsiniz.


PTT Hizmetlerine Bankacılığı da Ekledi


PTT sürekli olarak hizmet geliştirmeye ve bir kamu teşekkülü olarak güçlü alt yapısını en verimli şekilde kullanmaya devam ediyor. Bu kapsamda yaptığı çalışmalar sonucunda Alternatifbak ile bir işbirliği oluşturuldu. Bankacılık hizmetlerinin büyük bölümünü şubelerinin tamamında sunmaya başlayan PTT, bu sayede ülkemizin en ücra köşesinde bile nitelikli hizmet sunumu gerçekleştiriyor. Bunun yanında bankacılık sektörünün rekabet koşulları ve uyguladığı kurallara göre daha esnek bir bankacılık anlayışına sahip olan PTT, sunduğu ihtiyaç kredisinde kefil veya teminat istemiyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli