Covid 19 pandemisi ile birlikte birçok kişinin ekonomik durumu sarsıldı. Özellikle sınırlı bir bütçe ile geçim sağlayan kişilerin nakit ihtiyaçları bu dönemde daha da arttı. PTT ve Aktif Bank, bu günlerde vatandaşlara kolaylık sağlamak amacıyla bir kredi kampanyası başlattı. İşte PTT ve Aktif Bank ortaklığında verilen ihtiyaç kredisinin şartları:

Kredi kullanmak o an nakit ihtiyacını giderse de geri ödemeler zaman zaman kredi kullananları zor duruma sokabiliyor. Bu sebeple ihtiyacı olanlar kredi kullanmadan önce araştırma yaparak en uygun krediyi bulmaya çalışıyor. PTT ve Aktif Bank ortaklığı ile günümüzün en uygun kredilerinden biri sunuluyor. İşte o kredinin detayları!

PTT-AKTİF BANK NE KADAR KREDİ VERİYOR? FAİZİ NE KADAR?

Nakit ihtiyacına en uygun çözümlerden birini sunan PTT-Aktif Bank'ın kredi çekmek isteyenlerin yüzünü güldürecek bir teklifi var! Kefilsiz şartsız, 30.000 TL'ye kadar nakit ihtiyacınızı giderecek bir kredi veren PTT ve Aktif Bank, %2,59'dan başlayan faiz oranları ve 36 ay vade seçeneği sunuyor. Bu faiz, en yüksek skor bandında bulunan kişiler için geçerli olup kredi skoruna göre değişkenlik gösterebiliyor.

PTT-AKTİF BANK'TAN KREDİ KULLANDIĞINIZ TAKTİRDE ÖDEYECEĞİNİZ TAKSİT NE KADAR?


Kredi kullandıktan sonra her ay geri ödenecek tutar, kullanılan kredi miktarı, faiz oranı ve vadeye göre değişiklik gösteriyor. Ancak birçok kredi veren kuruluş, internet siteleri üzerinde bu tür hesaplamaları yapabileceğiniz bir araç sunuyor. Peki PTT ve Aktif Bank'tan kredi kullandığınız taktirde geri ödenecek tutar ne kadar oluyor?

PTT ve Aktif Bank, 10.000 TL kredi kullanımı için %2,59 faiz uyguluyor. Bu miktarı 36 ay vadede geri ödemek istediğiniz zaman ise aylık efektif faiz oranı %3.14, yıllık efektif faiz oranı %44.98, ayık geri ödeme tutarı ise 465,45 TL oluyor. Başta da belirttiğimiz gibi kullanılan krediye uygulanacak faiz, kişinin kredi risk skoruna göre değişkenlik gösterebiliyor. Buna göre de geri ödeme tutarları artabiliyor ya da azalabiliyor. Ayrıca PTT ve Aktif Bank 10.000 TL kredi için 52.50 TL kredi tahsis ücreti alıyor.

4 Özel Banka Birlik Oldu Koşulsuz Şartsız Başvuran Tüm Vatandaşlara 180.000 TL Ödenmeye Başlandı! 4 Özel Banka Birlik Oldu Koşulsuz Şartsız Başvuran Tüm Vatandaşlara 180.000 TL Ödenmeye Başlandı!

Kredi miktarı 30.000 TL'ye çıktığında ise şartlar değişiyor. Faizin %2,59 olduğunu düşünürsek geri ödenecek aylık taksit tutarı 1396,35 TL, kredi tahsis ücreti ise 157,50 TL'ye çıkıyor. PTT ve Aktifbank ortaklığında sunulan bu avantajlı krediye, en yakın PTT iş yerine gidip form doldurarak başvurulabiliyor.