Kredi çekmek isteyenlere PTT'den müjde var: Kimliğiyle en yakın PTT şubesine gidene 25 bin TL kredi veriyorlar!

Pandemi koşulları kapsamında, halk sağlığını korumak amacıyla alınan tedbirler her ne kadar bu anlamda i,şe yarasa da ne yazık ki ekonomik çöküntülere neden oldu. Üretim durma noktasına geldi, esnaf birer birer kepenk kapatmaya başladı. Hal böyle olunca da birçok insan işsiz ve parasız kaldı. Bir anda işini ve gelirini kaybeden vatandaş, geçici bir süre için sıkıntı yaşıyor olsa bile, zorunlu ihtiyaçlarını karşılamakta zorlandı.

Bu duruma düşenler, kredi çekerek bir süre rahat nefes alabilmek için bankalara başvurmaya başladı. Kredi talepleri artınca, bankalar ve bankacılık hizmetleri sunan diğer kurumlar arasındaki rekabet kızıştı. Bu rekabet ortamında öne çıkmak isteyen kimi bankalar kredi faizlerinde indirime giderken, kimileri de avantajlı kredi kartları ile vatandaşın dikkatini çekmeyi başardı. PTT de bu anlamda öne çıkmayı başaran kurumlar arasında yer aldı.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

PTT'nin Aktifbank Ortaklığıyla Sunduğu Kredi Avantajı Yüzleri Güldürüyor

ptt 1

PTT, son derece cazip faiz oranları ve uzun vade süreleri ile benzersiz bir kredi imkanı sunuyor. Aktifbank ortaklığı ile sunulan bu kredinin faiz oranı %2,59 şeklinde belirlenirken, vade süresi 36 ayı buluyor. PTT-Aktifbank ortaklığı ile verilen kredinin maksimum limiti ise 30 bin TL oluyor. Bu tutardaki kredi kullanımlarından 157,50 TL kredi tahsis ücreti alınıyor. Bu koşullarda PTT'den kullanacağınız 30 bin TL kredinin aylık taksitleri 1.396,35 TL oluyor.

PTT- Aktifbank El Ele Verip Nakit İhtiyacınızı Karşılıyor Size de Tadını Çıkarmak Kalıyor

ptt bank 2

PTT ve Aktifbank'ın ortak şekilde sunduğu bu krediye, en yakın PTT şubesine giderek TC kimlik kartınızı göstermeniz ve bir başvuru formu doldurmanız yeterli oluyor. Ödemeler ise tüm PTT şubelerinden ve atmlerinden gerçekleştirilebiliyor. Faiz oranı kredi başvurusu yapan kişinin KKB (Kredi Kayıt Bürosu) notuna göre değişkenlik gösterebiliyor. %2,59 faiz oranı en yüksek skor bandındaki kişiler için geçerli oluyor.

PTT ve Aktifbank ortaklığıyla verilen bu kredi sayesinde tüm ihtiyaçlarınız anında karşılanıyor, size de avantajlı faiz oranları ve uzun vade imkanları sayesinde taksitlerinizi rahat rahat ödeyerek keyfinize bakmak kalıyor. PTT-Aktifbank ortaklığı, müşterilerin yüzünü güldürmeyi başarıyor.