Hepimizin başına gelmiştir; faturalar, aidatlar, ödemeler, kişisel harcamalar, yenilenen ev veya eşyalar, arabanın bakımı, çocuğun okul giderleri derken masraflar boyumuzu aşabiliyor ve nakit ihtiyacımız olabiliyor. Siz de buna benzer bir durumdaysanız ve acil nakit ihtiyacınız varsa, bizim de size güzel bir haberimiz var! PTT, Aktif Bank ortaklığında kefilsiz ve koşulsuz acil ihtiyaç kredisi sağlıyor. Birkaç adımda hızlıca başvurabileceğiniz N Kolay İhtiyaç Kredisi hakkında tüm detaylar ve bilmeniz gereken her şey yazımızda!

PTT VE AKTİF BANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN VE NASIL YAPILIR?

N Kolay İhtiyaç Kredisi'ne başvurmak için birkaç basit adım yeterli. Size en yakın PTT şubesine uğrayın ve başvuru formunu doldurun. Uygun faiz oranlarıyla 1.250 TL'den 30.000 TL'ye varan miktarda ve 36 aya kadar vadelerle ihtiyaç krediniz anında kullanıma hazır!

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

N KOLAY KREDİ FAİZ ORANLARI VE VADE SÜRELERİ NASIL?

N Kolay İhtiyaç Kredisi, %2,59’dan başlayan faizlerle, 36 aya kadar vade ve 30.000 TL'ye kadar nakit olanağı sunarak acil nakit ihtiyacınızı karşılamayı hedefliyor. Daha detaylı bilgi almak için yine size en yakın PTT şubesini ziyaret edebilirsiniz.

N KOLAY KREDİDE AYLIK VE YILLIK FAİZ MALİYETLERİ NELER?

Örnek bir hesaplamada, 10.000 TL'lik ve 36 ay vadeli N Kolay İhtiyaç Kredisi için faiz oranı %2,59 ise, aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 465,45 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti 52,50 TL, aylık efektif faiz oranı %3,14, yıllık efektif faiz oranı ise %44,98​​ olarak hesaplanıyor. Aylık ve yıllık efektif faiz oranlarına, kredi için tahsil edilen bütün faiz, ücret, vergi ve fonlar dahil. Yalnızca sigorta bu hesaplamaya dahil değil.

UNUTMAYIN! FAİZ ORANLARI KREDİ NOTUNUZA GÖRE DEĞİŞEBİLİR.

Tabii ki, N Kolay İhtiyaç Kredisi faiz oranları kredi notunuza göre değişiklik gösterebilir. Hesaplamada örnek olarak kullanılan %2,59 aylık akdi faiz oranı, en yüksek kredi puanına sahip olanlar için geçerli olan kredi faizi. Kredi notunuza göre size uygun faiz oranıyla yeni bir hesaplama yapılabilir. Faiz oranınız hakkındaki ayrıntılı bilgiyi başvuru sürecinde, kredinizi onaylamadan öğrenebilirsiniz.