puhutv Orijinal dizisi ‘Seyyar’, yeni bölümleriyle Cuma günleri izleyici ile buluşuyor.

puhutv Orijinal dizisi ‘Seyyar’, yeni bölümleriyle Cuma günleri izleyici ile buluşuyor. Beyoğlu’nun arka sokaklarından bir hayat hikayesini ekrana taşıyan dizi, yeni bölümüyle 2 Temmuz Cuma günü puhutv’de…

 

Yapımcılığını Limon Yapım'ın üstlendiği ‘Seyyar’ seyirci ile buluşuyor. Başrollerinde; Ozan Ağaç, Özge Özacar ve Erdem Kaynarca’nın yer aldığı ‘Seyyar’, merak uyandıran etkileyici senaryosu ile de dikkat çekecek.

Yönetmenliğini Cem Özüduru üstlendiği ‘Seyyar’ın senaryosunu; Cem Özüduru ve Ozan Ağaç birlikte yazıyor. 

 

4. Bölüm Konusu; 

Kefaret 34. Bölüm Fragmanı - 15 Temmuz Perşembe Neler Olacak? Kefaret 34. Bölüm Fragmanı - 15 Temmuz Perşembe Neler Olacak?

 

Çiğdem’in avukatı Seda dosya üzerine çalışmaya başlamıştır. İlk işi Tufan’ın ailesiyle tanışmak olacaktır.

 

Bu sırada yavaş yavaş kendine gelen Çiğdem’i hiç beklemediği bir misafir ziyaret eder. Suat’ın söylediği tekinsiz adrese doğru yola çıkan Yasin’in etrafını karanlık tipler çevirir.

Suat Bahar’la şehri terk etme planları yaparken kendini İsmail Dağ’ın arabasında bulur. Beyoğlu sokakları ağlarını örmeye başlamıştır artık. Yasin hiç bilmediği bir gerçeğe doğru yavaşça sürüklenmektedir.

Yayın Günü: 2 Temmuz Cuma / Yeni Bölüm – 4. Blm

 

Yapım: Limon Yapım

Yönetmen:        Cem Özüduru

Senaryo:        Cem Özüduru ve Ozan Ağaç

Oyuncular:           Ozan Ağaç (Yasin), Özge Özacar (Çiğdem), Erdem Kaynarca (Suat), Zeynep Coşkun (Seda), Nevzat Yılmaz (İsmail), Eşref Seyitoğlu (Tarık), Nalan Olcayalp (Leman), Onur Alagöz (Rıfat), Emir Ünver (Kudret), İbrahim Şahin (Ali), Semiha Bezek (Bahar), Vurgun Adayalı (Hüseyin), Emirhan Akbaba (Hamit), Yaşar Karakulak (Nedim), Fatih Berk Şahin (Tufan), Burak Altunsoy (Ömer), Serkan Beşiroğlu (Cihan) ve Alperen Aldanmaz (Uğur) gibi önemli isimler yer alıyor.