Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 salgını sebebiyle dünya düzeni değişti. Hemen hemen her ülkede halk sağlığını korumak amacıyla alınan tedbirler kapsamında birçok iş yeri uzun süre kapalı kaldı. Hal böyle olunca insanlar hem iş hem gelir kaybına uğradı.

Bu tedbirlerden çalışanlar kadar esnaflar da etkilendi. Özellikle de yakın zamanda iş kuran girişimciler, daha işlerini yoluna koyamadan oldukça zor bir durumun içine girdi. Büyük umutlarla başladıkları işler yolunda gitmeyince, yeni açılan işletmeler ya gelir anlamında geriledi, ya da beklenen ilerlemeyi kaydedemedi. Bu aşamada girişimciler, iş planlarını gerçekleştirebilmek için nakite ihtiyaç duymaya başladı. Kobilere destek QNB Finansbank'tan geldi.

QNB Finansbank'tan Gayrimenkul Sahibi Tüm Kobilere Benzersiz Fırsat!

qnb

QNB Finansbank, evi olan kobilere, teminat karşılığında 72 aya varan vade ve  cazip faiz oranlarıyla benzersiz bir destek kredisi sunuyor. İşini büyütmek isteyen  ve işletmelerine sınıf atlatmak isteyen kobiler, QNB Finansbank'ın ipotek teminatlı taksitli ticari kredi fırsatından yararlanıyor.

QNB Finansbank ipotek teminatlı taksitli ticari krediden, cirosu 60 milyon TL üzerinde olan işletmeler faydalanabiliyor. Kredi kullanabilmek için, işletme sahibinin üzerine kayıtlı ev, arsa veya iş yeri teminat olarak gösteriliyor. Kullanılabilecek kredi tutarı, teminat olarak gösterilen konut veya iş yerinin %75'i, ipotek edilecek arsanın ise %50'si ile sınırlandırılıyor.

Taşınmaz Teminat Olarak İpotekleniyor

qnb 13

Kredi kullanımı esnasında  ev, arsa veya iş yeri QNB Finansbank'a teminat olarak ipotek ediliyor. Bu ipotek, kredi vadesi bitene kadar, banka'nın tüm satış haklarını elinde bulundurması anlamına geliyor. Kredi taksitleri sorunsuz ödendiği taktirde, vade süresinin sonunda ipotek taşınmazın üzerinden kaldırılıyor.

Ödemelerde aksama olması durumunda ise, kredi kullanan kişiye 90 günlük yasal süre tanınıyor. Şayet bu süre sonunda da aksayan kredi borcu ödenmezse, banka tarafından ipoteklenen taşınmaz satışa çıkarılıyor ve banka alacağını bu şekilde tahsil etmiş oluyor. Kredi yalnızca TL cinsinden kullanılabiliyor. Dolar veya Euro para birimleriyle kredilendirme yapılamıyor. Kredinin vadesi süresince, teminat gösterilen konut, iş yeri veya arsanın tipine göre belirlenen sigortaları yaptırma şartı konuluyor.