Yüklü miktardaki nakit ihtiyaçlarınız için QNB Finansbank'tan ilaç gibi çözüm: İpotek karşılığı kredi sizleri bekliyor!

Hiç beklemediğimiz anlarda acil nakit ihtiyaçları doğabiliyor. Çoğu kişi bu ihtiyaçlarına çözüm bulabilmek için banka kredilerine yöneliyor. Kredi talepleri artınca, bankalar arasındaki rekabet de kızışıyor. Müşteri portföylerini genişletmek isteyen bankalar, son derece avantajlı kredi fırsatları sunuyor.

Bankalar kredi verirken ilk olarak gelir düzeyine bakıyor. Ödenecek taksitlerin gelire oranına göre kredi verdikleri için kullanılabilir kredi limiti, kişinin gelirine göre belirleniyor. Daha yüksek limitlerde kredi kullanımlarında ise bankalar mutlaka teminat istiyor. Bu teminat, kredi kullanmak isteyen kişiye ait bir ev ya da araca ipotek konması anlamına geliyor. İpotek karşılığı kredi fırsatı, genel olarak esnafa ve girişimcilere veriliyor.

QNB Finansbank'tan Kobilere Benzersiz Bir Desek Geliyor!

qnb 2

İpotek karşılığı yüklü miktarda kredi veren bankaların başında QNB Finansbank yer alıyor. Türkiye'nin yükselen bankası QNB Finansbank, cazip faiz oranları ve 72 ayı bulan vade seçenekleriyle yüklü miktarda kredi imkanı sunuyor.

QNB Finansbank ipotek karşılığı krediden cirosu 60 milyon TL’ye kadar olan firmalar faydalanabiliyor. Kredi kullanımında teminat olarak ev, iş yeri veya arsa gösterilebiliyor. Bu sayede girişimciler ister işlerini büyütmek, ister acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için yüklü miktarlarda krediyi uzun vadelerle kullanabiliyor ve ödeme konusunda zorluk çekmiyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Evi ya da Arsası Olanlar Nakit İhtiyaçlarına Anında Çözüm Buluyor!

qnbfinans

QNB Finansbank tarafından sunulan ipotek karşılığı kredi kapsamında kullanılabilecek maksimum kredi limiti ise teminat gösterilen konut veya iş yerinin ekspertiz değerinin %75’i, arsanın ekspertiz değerinin ise %50’si kadar olabiliyor. Bu sayede girişimciler tüm nakit ihtiyaçlarına en etkili çözümü bulmuş oluyor.

Finansbank tarafından sunulan ipotek karşılığı kredi kullanımı esnasında teminat gösterilen konut, iş yeri veya arsanın tipine göre belirlenen sigortaların yaptırılması şart koşuluyor. Böylece hem banka hem de müşterinin mağdur olma ihtimali ortadan kalkmış oluyor.

QNB Finansbank'ın kobilere sunduğu ipotek karşılığı kredi, yalnızca TL olarak kullanılabiliyor. Dolar, Euro ya da Sterlin cinsinden kredi kullanma imkanı tanınmıyor. QNB Finansbank ipotek karşılığı krediden faydalanabilmek için en yakın QNB Finansbank şubesine başvurmak yeterli oluyor. Başvurunuz anında değerlendirmeye alınarak hızlı bir şekilde sonuçlandırılıyor.