Tatil, evlilik, sağlık, eğitim gibi birçok alan için kullanılabilen ihtiyaç kredileri günümüzde birçok insanın destek aldığı finansal argümanların başında geliyor.

Bu nedenle birçok banka, müşterilerine çeşitli ihtiyaç kampanyaları düzenleyerek hem kendi portföylerini geliştiriyor hem de bu ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı oluyor. QNB Finansbank  da çeşitli kampanyalarla ihtiyaç kredisi türlerini müşterileri ile buluşturan bankalar arasında. Bu kredilerden 3 ay ertelemeli kredi ise öncelikle ihtiyaçlarınızı karşılayıp ondan sonra ödemeye başlamanızı sağlayan bir özelliğe sahip. Peki QNB Finansbank 3 ay ertelemeli kredi nasıl çekilir, özellikleri nelerdir? İşte detaylar!

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Önce İhtiyaçlar Sonra Taksitler

QNB Finansbank, uygun faiz oranları ve esnek geri ödeme koşulları ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için oldukça avantajlı ve fırsat niteliğinde bir ihtiyaç kredisi sunuyor. Eğitimden sağlığa, tatilden tadilata her amaç için kullanabileceğiniz ihtiyaç kredinizi QNB Finansbank’tan yüzde 1,49’dan başlayan faiz oranları ile alabilirsiniz. Üstelik de bankanın 36 aya varan geri ödeme seçenekleri ile sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi ile öncelikle ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ardından 3 ay sonra da taksitlerinizi ödemeye başlayabilirsiniz. Böylelikle ihtiyaçlarınızı rahatça karşılama olanağı yakaladıktan sonra taksit ödemelerine başlayarak bütçenizi zorlamamış olursunuz. Örneğin, QNB Finansbank 3 ay ertelemeli kredi seçeneğini tercih ederek çekeceğiniz 10.000 TL’lik kredi için maksimum vadeniz 33 ay şeklinde gerçekleşir. Yüzde 1,61 faiz oranı ile çekeceğiniz kredi için aylık ödemeleriniz 402,88 TL olurken toplam ödeme tutarınız masraflar dahil 13.818,05 olarak belirlenir.

3 ay ertelemeli kredi olanağının yanı sıra, tanışma kredisi, doğum günü kredisi, borç transferi kredisi, kamu çalışanına özel kredi, finansmaaş kredisi gibi kredi türlerinden birisini de tercih edebilirsiniz.

QNB İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer QNB Finansbank’ta hesabınız varsa “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak başvurunuzu yapabileceğiniz gibi 0850 220 8 573 numaralı  Alo Kredi hattından da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra KrediGO aracılığıyla ya da TC Kimlik numaranızı 5030’a SMS atarak anında başvuruda bulunabilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonra bankaya vermeniz gereken evraklar ise şu şekilde:

  • Başvuru formu
  • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
  • İkametgah belgesi ya da sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri
  • Gelir Belgesi