Okulların açılmasıyla birlikte artan masrafları karşılamakta zorlananlar için avantajlı nakit çözümleri QNB Finansbank tarafından sunuluyor. QNB Finansbank, 2022 Eylül ayında karşılaşılan tüm acil masrafları kolayca karşılayarak, ihtiyaçları ertelemek yerine ödemeleri erteleme fırsatı sunuyor. QNB Finansbank, acil nakit ihtiyacı olanlara tam 3 aya varan erteleme imkanıyla 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunuyor. İşte QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasının tüm detayları!

QNB Finansbank’tan 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi

QNB Finansbank, tüm ihtiyaçlar için uygun geri ödeme koşullarıyla nakit çözümleri sunuyor. Bu kapsamda banka tarafından artan masraflar için nakde ihtiyacı olanlara 3 aya kadar erteleme imkanı bulunan ihtiyaç kredisi kampanyası sunuluyor. QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisiyle, tüm ihtiyaçları şimdi karşılamak ve ödemesine tam 3 ay sonra başlayabilmek mümkün oluyor.

İhtiyaçlarını ertelemek yerine ödemelerini ertelemek isteyenler 3 ay ertelemeli QNB ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabiliyor. Üstelik 3 aya kadar taksit erteleme desteği bulunan ihtiyaç kredisinde 36 aya varan vade imkanından da yararlanılabiliyor.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Koşulları

QNB Finansbank tarafından duyurulan 3 aya kadar ertelemeli ihtiyaç kredisinde tam 36 aya varan vade imkanı da sunuluyor. Ancak banka, mevzuatlar gereğince 36 aya varan vade desteğini ancak 50.000 TL’ye kadar olan kullanımlarda sunabiliyor. 50.001 TL ile 100.000 TL aralığındaki ihtiyaç kredisi limitlerinde en fazla 24 ay vade sunulabiliyor. Ayrıca 100.001 TL ve üzerinde de QNB Finansbank tarafından sunulabilen en uzun vade sayısı 12 ay oluyor.

Eylül ayında okulların açılması ve kış hazırlıklarının hızlanmasıyla birlikte artan ihtiyaçlar için QNB Finansbank’tan sadece %1.74’ten başlayan faiz oranlarıyla kredi çekilebiliyor. Buna göre 30.000 TL limitli ihtiyaç kredisinde 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli limite yönelik %1.74 faiz oranı uygulanıyor. Böylelikle tüketicinin aylık ödeyeceği kredi taksit tutarı 1.210.32 TL olurken, toplam geri ödeyeceği tutar ise 43.571.43 TL oluyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvuru işlemleri QNB Mobil, QNB Finansbank İnternet Şubesi ve hatta QNB ATM’lerinden, şubeye gitmeye gerek olmadan gerçekleştirilebiliyor.