Borçları olan müşterilere müjdeli haber geldi. O bankalar ile borçlar bir bir silindi!

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Şu devirde hepimizin bambaşka ihtiyaçları oluyor. Hepimiz; sağlık, alışveriş, tatil, eğitim derken kendimizi harcama yaparken buluyoruz ve bazen hepsine birden aynı anda yetişmeye çalışıyoruz. Bazen bütün harcamalara birden yetişmek oldukça zorlu bir hal alabiliyor ve biz böyle zamanlarda bankalara başvuruyoruz. Ülkemize hizmet veren onlarca banka, bize sayısız kredi fırsatı sunuyor. Bu krediler ile ihtiyaçlarımızı gidersek de sonrasında aldığımız kredinin geri ödeme döneminde kendimizi yine aynı sıkışıklığın içinde buluyoruz. Eğer siz de böyle bir dönem yaşıyor ve borçlarınızdan kurtulmak istiyorsanız QNB Finansbank, Akbank ve ING Bank'ın size sunmuş olduğu bu fırsatları duyduğunuzda oldukça sevineceksiniz. İşte ayrıntılar!

ING Bank ile Derin Bir Nefes Almak Artık Çok Daha Kolay!

ING-2

ING Bank, vatandaşlara sunduğu fırsatların arasına bir yenisini daha ekledi ve borç transfer kredisi fırsatını geçtiğimiz günlerde duyurdu. Borçlarından kurtulmak isteyen vatandaşlara %1,35 ile %1,59 oranları arasında faiz imkanı sunan ING Bank, bu fırsatı ile şimdiden oldukça büyük bir ilgi gördü. Bununla birlikte müşterilerine 3 aydan 36 aya kadar vade imkanı sunan ING Bank'ın borç transfer kredisine başvuru yapmak isterseniz hemen şimdi ING Bank'ın resmi internet sitesini ziyaret ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank'ın Büyük Transfer Kampanyası!

akbank-10

Akbank, müşteri dostu tutumunu sürdürerek yepyeni bir fırsat yarattı. Borçları olan vatandaşlara kulak veren Akbank, vatandaşlar borçlarından kurtulabilsin diye borç transfer kredisini halka duyurdu. %1,56'lık faiz oranıyla herkesin yüzünü güldüren Akbank, borç transfer kredisi fırsatında aynı zamanda 36 aya kadar vade imkanı sağlıyor ve vatandaşları geri ödeme noktasında da rahatlatıyor.

QNB Finansbank ile Yüzler Gülüyor!

qnb-1

Müşterilerini borç derdinden kurtaran ve borç transfer kredisi veren bankaların arasına QNB Finansbank da girdi ve vatandaşlara müjdeli haberi duyurdu. Sunduğu %1,34'lük faiz oranıyla görenleri epeyce şaşırtan QNB Finansbank, bununla birlikte tam 36 aya varan vade imkanı vererek gören herkesi şaşırtıyor ve sevindiriyor.

Eğer siz de QNB Finansbank'ın bu fırsatından yararlanmak istiyorsanız hemen şimdi size en yakın QNB Finansbank şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz.