Acil nakit ihtiyaçlarınız için anında çözüm QNB Finansbank, Akbank ve TEB'den geliyor: Bu bankalar atm'den anında 15 bin TL veriyor!

Bankacılık ürünleri artık herkes tarafından kullanılıyor. Çalışan ve maaş alan herkes en azından hesap açtırarak banka ile çalışmış oluyor. Buna ek olarak krediler, kredi kartları, vadeli ya da vadesiz mevduat hesapları gibi birçok bankacılık ürünü de bankaların sık kullanılan ürünleri arasında yer alıyor.

Bankacılık ürünlerine talep arttıkça, bankalar arasında da ciddi bir rekabet başlıyor. Bu rekabet ortamında bir adım öne çıkmak isteyen bankalar türlü kampanyalar başlatıyor. Bu kampanyalar arasında düşük faizli kredilerden yüksek oranda mevduat faizlerine, kredi kartı kampanyalarından taksitli nakit avans avantajlarına kadar birçok fırsat bulunuyor. Bu fırsatlar arasında en çok acil nakit ihtiyaçlarına çözüm getiren kampanyalar tercih ediliyor. Bu kampanyaları sunan bankaların başında da QNB Finansbank, Akbank ve TEB yer alıyor.

TEB Taksitli Nakit Avans Kampanyası

TEB-8

TEB, acil nakit ihtiyaçlarınıza benzersiz bir çözüm sunuyor. TEB kredi kartı ile tüm TEB atmlerinden, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı üzerinden anında taksitli nakit avans çekilebiliyor. TEB'in taksitli nakit avans limiti azami 10 bin TL ile sınırlandırılırken, faiz oranı %1,98, vade süresi ise en fazla 12 ay olarak belirleniyor. Bu koşullarda TEB'den alacağınız 10 bin TL taksitli nakit avansın toplam geri ödeme tutarı 11.610,8 TL, aylık taksitleri ise 967,57 TL oluyor.

Akbank Taksitli Nakit Avans Kampanyası

akbank-13

Acil nakit ihtiyaçlarına en efektif çözümlerden biri de Akbank'tan geliyor. Akbank, %1,98 faiz oranı ile 15 bin TL'ye kadar taksitli nakit avans imkanı sunuyor. Taksitli nakit avans kullanımlarında maksimum vade 12 ay olarak belirleniyor. Bu koşullarda Akbanak'tan kullanacağınız 15 bin TL taksitli nakit avansın aylık taksitleri 1.451,35 TL oluyor. Akbank taksitli nakit avans çekme işlemi tüm Akbank atmlerinden, internet bankacılığından, mobil bankacılık üzerinden ve telefon bankacılığı aracılığıyla gerçekleştirilebiliyor. Çektiğiniz miktar anında hesabınıza yatıyor.

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans Kampanyası

qnb-2

QNB Finansbank da acil nakit ihtiyacınıza çözüm bulmak konusunda bir adım öne çıkan bankalar arasında yer alıyor. 18 aya kadar vade imkanı sunan QNB Finansbank'tan kullanacağınız 15 bin TL nakit avansın toplam geri ödeme tutarı 18.610,40 TL, aylık taksitleri ise 1.033,93 TL oluyor. QNB Finansbank taksitli nakit avans, tüm QNB Finansbank amlerinden, internet bankacılığından ve telefon bankacılığı üzerinden kullanılabiliyor. Çekilen tutar anında hesaba yatıyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!