Kredi alırken zahmet çekme dönemine son. Dakikalar içinde hesabınızda!

Hepimizin ihtiyaçları olabiliyor. Bazen bu ihtiyaçlar üst üste geliyor ve biz böyle zamanlarda ne yapacağımızı şaşırıyoruz. İhtiyaç harcamalarının altından kalkılamadığında yapılacak en etkili yöntemlerden biri bankalara kredi başvurusu yapmak. Fakat günlerce süren banka işlemleri ve uzun sıra kuyrukları, dilediğimiz krediyi almamızın önünde büyük bir engel teşkil edebiliyor. QNB Finansbank, Akbank ve TEB Bankaları işte bu durumu engelleyebilmek için harekete geçti ve anında kredi fırsatlarını tasarladı. Dakikalar içinde ulaşabileceğiniz bu krediler ile derin bir nefes alacağınıza eminiz. İşte ayrıntılar!

QNB Finansbank ile İhtiyaçlardan Kurtulmak İşte Bu Kadar Kolay!

qnbfinans

QNB Finansbank, ülkemizde en çok tercih edilen bankalardan biri. Sayısız fırsatlarına bir yenisini daha ekleyen QNB Finansbank, acil ihtiyaçları olan ve zaman kaybetmek istemeyen müşterilerini anında kredi fırsatı ile epey mutlu ediyor. Müşterilerine 50 bin TL değerinde anında kredi veren QNB Finansbank, piyasanın neredeyse en düşük faiz oranını sunuyor. Sunduğu %1,34'lük kredi faizi ile yüzleri güldüren QNB Finansbank, her defasında olduğu gibi yine görenleri şaşırtmayı başarıyor. Bununla da yetinmeyen QNB Finansbank, 36 aya kadar vade imkanı sunuyor.

Akbank ile Dakikalar İçinde Krediniz Hesabınızda!

akbank-10

İnternet bankacılığını epey geliştiren ve müşterilerine büyük kolaylıklar sağlayan Akbank, müşterilerine yine oldukça büyük bir hizmet sunuyor. Şube şube gezmek zorunda kalmayan Akbank müşterileri, bir tık ile anında kredi sahibi olabiliyorlar. İhtiyaçlara göre farklı tutarlarda krediler çekebilen müşteriler, Akbank'ın %1,61'lik faiz oranından da yararlanabiliyorlar. Geri ödeme noktasında da 36 ay vade imkanı veren Akbank, yüzleri güldürmeyi başarıyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

TEB'in Bu Fırsatına İlgi Gün Geçtikçe Artıyor!

teb 13

QNB Finansbank ve Akbank gibi TEB de müşterilerini epeyce sevindiren bir fırsat duyurdu. Müşterilerine anında kredi imkanı sunan TEB, %1,45'lik faiz oranıyla çok büyük bir ilgi gördü. Günlerdir TEB'in bu kredi fırsatına akın eden müşteriler bu faiz oranının yanında 36 aya kadar olan vade imkanı ile de şenlendi. Eğer siz de TEB'in bu büyük kredi fırsatından yararlanmak isterseniz hemen şimdi TEB şubelerini ziyaret edebilir ve anında kredinize kavuşabilirsiniz.