Hepimizin farklı ihtiyaçları olabiliyor. Eğitimden sağlığa, alışverişten tatile derken bu ihtiyaçlar bazen üst üste gelebiliyorlar. Biz sırtımızdaki yükü azaltmak istesek de bazen tek başımıza yeterli olamayabiliyoruz ve böyle zamanlarda bize yardım eli uzatan bankaların birbirinden farklı fırsatlarını değerlendiriyoruz. QNB Finansbank, Akbank ve TEB; anında kredi fırsatları ile vatandaşlara ihtiyaçları olan nakit parayı vermeye başladılar. İşte bu 3 bankanın birbirinden avantajlı anında kredi fırsatları!

QNB Finansbank İle Derin Bir Nefes Alın!

qnb3-1

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

QNB Finansbank, ihtiyaç sahibi müşterilerine tam 50 bin TL değerinde ihtiyaç kredisi vermeye başladı. Bu kredi ile derin bir nefes alan vatandaşlar, QNB Finansbank'ın sunduğu birbirinden farklı avantajlar ile de oldukça sevindi. Piyasadaki en düşük faiz oranlarından birini vererek müşterilerinin yüzünü güldüren QNB Finansbank, %1,39'luk bir faiz oranu sunuyor. Bununla da yetinmeyen QNB Finansbank, tam 36 aya varan vade imkanı sağlıyor.

Akbank Yüzleri Güldürdü!

AKBANK 2-1

Akbank, şimdiye kadar sunmuş olduğu yüzlerce farklı fırsatın arasına bir yenisini daha ekledi. Müşterilerine tam 75 bin TL değerinde ihtiyaç kredisi veren Akbank, yüksek faiz oranlarına savaş açarak %1,64 gibi bir faiz oranı ile karşımıza çıkıyor. Bunun yanında vatandaşlara tam 36 aya varan vade süresi sunan Akbank, Akbank şubelerine gelip başvuru yapan ve gerekli şartları yerine getiren vatandaşlara anında kredi veriyor. 

TEB'den de Güzel Haber Geldi!

teb 1-2

TEB de QNB Finansbank ve Akbank gibi oldukça sevindirici bir haber verdi ve anında kredi fırsatını duyurdu. İhtiyaç sahibi olan ve nakit paraya sıkışan vatandaşlara tam 75 bin TL değerinde kredi veren TEB, bu kredisinde %1,36'lık bir faiz oranı sunuyor. Bu faiz oranı ile yüzleri güldüren ve müşterilerine derin bir ''Oh!'' çektiren TEB, anında kredi fırsatında 3 aydan 36 aya kadar vade fırsatı sağlıyor.

Eğer siz de TEB'in bu oldukça avantajlı kredi fırsatından yararlanmak ve ihtiyaçlarınızı bu kampanya ile gidermek isterseniz hemen şimdi size en yakın olan TEB şubelerini ziyaret ederek, anında kredi fırsatına başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.