İhtiyaçlar beklenmedik bir anda kapınızı çaldığında QNB, Akbank ve TEB ihtiyaç kredileri yanınızda.

Günlük hayatınızda beklemediğiniz, bir anda karşınıza çıkan ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda finansal dengenizin bundan etkilenmesi son derece doğaldır. Hatta bu beklenmedik giderler bütçenizi olumsuz şekilde dahi etkileyebilir. Tam da böylesi durumlarda finansal bir darboğaza girmemek adına QNB Finansbank, Akbank ve TEB’in uygun faizli ve uygun geri ödemeli ihtiyaç kredilerinden yararlanabilirsiniz. İşte tatilden tadilata, evlilikten balayına, eğitimden sağlığa hemen her ihtiyacınızda kullanabileceğiniz ihtiyaç kredileri ve detaylar!

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

qnb 13

İhtiyaçlarınız arttığında ya da beklenmeyen bazı giderleriniz ortaya çıktığında değerlendirebileceğiniz en avantajlı kredilerden birisi QNB Finansbank’a ait bireysel ihtiyaç kredisidir. QNB tarafından farklı ihtiyaçlarınıza göre hazırlanan ihtiyaç kredisi teklifleri ile siz de ihtiyaçlarınızı zorlanmadan kolayca karşılayabilirsiniz. Üstelik hayatı ertelemeden nakit sıkıntınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Hem de %1,39 faiz oranı ve oldukça avantajlı geri ödeme olanakları ile. İşte QNB Finansbank’ın sunmuş olduğu bireysel kredi türleri:

  • Kolay Ödemeli Kredi: İhtiyaçlarınızı karşıladığınız anda taksitlerinizin düşük tutulduğu kredi türüdür.
  • Tanışma Kredisi: Farklı bir bankadan gelen müşteriler için oluşturulmuş olan, ‘hoş geldin’ avantajlarının yer aldığı bir kredidir.
  • Doğum Günü Kredisi: Doğum gününüzün denk geldiği ay süresince size özel tekliflerle QNB Finansbank’tan kredi çekebilirsiniz.
  • Borç Transferi Kredisi: Diğer bankalardaki tüm borçlarınızı uygun faiz ve geri ödeme koşulları ile QNB Finansbank’ta toplayabilirsiniz.
  • Finans Maaş Kredisi: Maaşınızı QNB Finansbank’a taşıyabilir ve bankanın özel teklifli ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz.

3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi: Kredi taksitlerinizi kredinizi çektikten 3 ay sonrasında başlatabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi

akbank 13               

Akbank, müşterilerine herhangi bir ihtiyaçları olduğunda ya da beklenmedik bir finansal sıkışıklık yaşadıklarında bireysel ihtiyaç kredisi ile destek olmaya devam ediyor. Banka, 1.000 TL’den başlayarak 1 Milyon TL limite varan kredi olanakları ile eğitimden sağlığa tatilden mobilyalarınızı yenilemeye birçok ihtiyacınızda yanınızda. Uygun geri ödeme olanakları sunan Akbank’ın bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları ise %1,55.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

TEB İhtiyaç Kredisi

teb 13

Nakit sıkıntısı yaşadığınızda ya da acil bir ihtiyaçla karşı karşıya kaldığınızda destek alabileceğiniz bir diğer kanal ise TEB ihtiyaç kredisi. Günlük hayatınızda karşınıza çıkan ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda ek bir finansmana ihtiyaç duyduğunuz takdirde 36 aya varan geri ödeme olanaklarının yanı sıra %1,59 faiz oranı ile TEB ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. 3 aydan 36 aya varan vadelerle geri ödeme gerçekleştirebileceğiniz TEB krediniz için dilerseniz ödemelerinize 3 ay ertelemeli olarak da başlayabilirsiniz.