Acil nakit ihtiyaçlarınız olduğunda hızlı ve kolay çözümlerden yararlanabilmek için QNB Finansbank'a başvuru yapabilirsiniz!

Acil ihtiyaçlarınız için en uygun çözümler QNB Finansbank’ta! Banka tarafından sunulan “Hazır Kredi” ürünü ile nakit ihtiyaçlarınız için hemen kredi kullanabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınız olduğunda hızlı ve kolay çözümlerden yararlanabilmek için QNB Finansbank düşük faizli anında kredi desteğinden yararlanabilirsiniz. Üstelik QNB Finansbank Hazır Kredide başvuru ve evrak prosedürleri de bulunmuyor. QNB Finansbank hazır kredi başvuru nasıl yapılır? QNB Finansbank hazır kredi faiz oranları neler? Sorularının yanıtları haberimizde!

QNB Finansbank Hazır Kredi Özellikleri

QNB Finansbank tarafından sunulan hazır kredi ürününe başvuru yaptığınız anda onaylanan kredi limiti anında Vadesiz TL hesabınıza aktarılmaktadır. QNB Finansbank hazır kredi limiti, mevcut Ek Hesap limitinize bağlı olan ek bir kredi limitidir. Bankanın hazır kredi ürününü yalnızca taksitli olarak değerlendirebilirsiniz.

QNB Finansbank hazır kredi ürününde 2 aydan başlayan vade sayısı 36 aya kadar ulaşabiliyor. 36 aya varan vade seçeneği bulunan QNB Finansbank hazır kredi ürünlerinde taksitli nakit çekimi, kredi kullanımı, banka kredi politikaları kapsamında ya da kredilerin geri ödemeleri sonucu değişkenlik gösterebilmektedir.

QNB Finansbank Hazır Kredi Faiz Oranları

Nakit ihtiyaçlarınız için sunulan hazır kredi ürününde uygulanan düşük faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. QNB Finansbank hazır kredi faiz oranları 1.98% oranında uygulanıyor. 36 ay vadeli hazır krediden aylık 1.98% faiz oranıyla kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

QNB Finansbank hazır kredi ürününde 10 bin TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınızda 36 ay vade, 1.98% aylık faiz oranı ile kredi kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. 36 ay vade ve 1.98% faiz oranı ile kullanacağınız 10 bin TL’ye kadar hazır kredi ürününde aylık kredi taksit tutarı 416.41 TL olarak yansıyor. Böylelikle çok daha uygun koşullarda geri ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Hazır Kredi Başvurusu

QNB Finansbank hazır kredi başvurularınızı QNB Finansbank resmi internet sitesindeki “Hazır Kredi” ekranından yapabilirsiniz. Başvuru işlemlerinizde ayrıca QNB Finansbank şubelerine şahsen başvuruyla da gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca QNB Finansbank ATM’lerinden, QNB Finansbank Çağrı Merkezi, QNB Finansbank Bireysel İnternet Şubesi ve QNB Finansbank Mobil kanallarından da başvurunuzu yapabilirsiniz.