Bankacılık sektöründe yaşanan rekabet, mobil uygulama ve dijital bankacılık alanına doğru kayıyor. Her banka kendi mobil uygulamasının tanıtımı yapmak ve bankacılık işlemleri için mobil kanalların kullanılmasını yaygınlaştırmak amacıyla çeşitli kampanyalar düzenliyor. Bu kapsamda QNB Finansbank tarafından hazırlanan son kampanya, Mart ayını kapsıyor. 31 Mart 2022 saat 23.59’a kadar süren kampanyada, yapmanız gereken sadece QNB Finansbank Mobil uygulamasına girmek. 1 ile 31 Mart tarihleri arasında QNB Finansbank Mobil uygulamasın bir defa giren herkes, 3 adet İphone 13 ve 9 adet iPad çekilişinde, çekiliş hakkı kazanıyor. Her müşteri çekilişte sadece bir çekiliş hakkı elde etme şansına sahip.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

QNB Finansbank İphone ve İpad Çekilişi Özellikleri

QNB Finansbank Bireysel Bankacılık müşterileri, QNB Finansbank Mobil uygulamasın 1 ile 31 Mart 2022 tarih ve saat 23:59’a kadar bir defa giriş yaparak, çekilişe katılım hakkı kazanabiliyor. Her müşteri çekilişten sadece bir katılım hakkı elde edebiliyor. Çekilişle dağıtılacak olan 3 adet İphone 13 120 GB ( piyasa değeri 16. 299. TL ) ile 9 adet iPad 32 GB 10.2 inch Wi,-Fi Tablet ( piyasa değeri 4.649 TL ) ödüllerinden birini kazanma şansınız bulunuyor. Çekiliş 08.04.2022 tarihinde yapılacak ve Milliyet gazetesi aracılığıyla 12.04.2022 tarihinde ilan edilecek. Aynı zamanda çekilişte ödül kazananların adreslerine, taahhütlü posta yoluyla tebligat gönderilecek. Tebligatın herhangi bir nedenle adrese ulaşamaması halinde, gazete aracılığıyla yapılan tebliğ geçerli kabul edilecek.

Milli Piyango İdaresi’nin izniyle gerçekleştirilecek olan çekiliş, halka açık bir şekilde yapılacak. Sadece QNB Mobil uygulamasına giriş yaparak katılabileceğiniz bu kampanya, son teknolojiye sahip akıllı cihaz kazanmanızı sağlayabilir. QNB Finansbank’ ın son yıllarda gerçekleştirdiği bankacılık hizmet yaklaşımı, sürekli yeni hizmetler le özel bir katma değer oluşturuyor.Bu durum her kesimden yeni müşteriler kazanarak, giderek özel sektörün en güçlü bankalarından birine dönüşmesine yol açıyor. Bankacılık hizmetlerinde çağımızın ileri teknolojilerini en verimli kullanan bankalardan biri olan QNB Finasnbank, mobil uygulamaların kullanımını arttırmak ve dijital bankacılığın daha fazla kullanılmasını teşvik etmek amacıyla sürekli yeni kampanyalar hazırlıyor.