QNB Finansbank öğrencilere özel bir kredi duyurusunda bulundu.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Günümüzde kuralları netleşmiş ekonomik sistem içerisinde, oldukça ihmal edilen kesim öğrenciler oluyor. Finansbank öğrencilerin eğitim süreçlerinde oluşan çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak üzere, özel ve benzersiz bir kredi kampanyası başlattı. Finansbank tarafından hazırlanan kampanyada, yurtdışında eğitim olanağı yakalayan öğrencilerin, ortaya çıkan eğitim maliyetlerini krediyle karşılayarak, uygun ve düşük faizli geri ödeme avantajı oluşturuyor. Erasmus, Master gibi çeşitli eğitimleri yurtdışında üniversitelerde almak isteyen öğrenciler, oluşan yüksek maliyetleri Finansbank kredi kampanyasıyla karşılayabiliyorlar. Bu sayede yüksek maliyetlere sebep olabilen bu tür eğitimleri, öğrenciler kolay bir şekilde alabiliyorlar.

QNB Finansbank Eğitime Destek Kredisi Nedir?

QNB Finansbank bireysel müşteriler, tüm girişimciler ve KOBİ’lere sunduğu özel desteklerle son yılların en çok tercih edilen bankalarından biri olmaya devam ediyor. Özellikle salgın döneminde de tüm müşterilerine sağladığı kolaylıklarla, bankalar arasında en fazla güven kazananlardan biri olmaya başladı. Banka şimdide kredi desteğine ihtiyaç duyan ve hayli yoğun bir kitle oluşturan öğrencilere sunduğu eğitime destek kampanyasıyla gündemde olmaya devam ediyor. QNB Finansbank Erasmus ve Master eğitimleri için yurtdışına gitmek isteyen öğrencilerin, yüksek maliyetler nedeniyle bu eğitimleri almakta zorlandığını düşünerek, Eğitime destek kredisi hazırladı.

Buna göre 1 yıllık yüksek lisans programlarında eğitim almak isteyen öğrenciler 116.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabiliyor.

Kampanyanın koşullarına göre 2 yıllık yüksek lisans programlarını yurtdışında tamamlamak isteyen öğrenciler 175.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabiliyorlar.

Düşük faizli ve uygun vade seçeneklerine sahip krediler için, öğrencilerden teminat istenmiyor. Krediyi kullanarak eğitimlerini yurtdışında tamamlayan öğrenciler, eğitimlerinin tamamlanmasının ardından 12 ay sonra ilk taksitlerini ödemeye başlıyorlar. Aynı zamanda bu krediler en az 5 yıllık geri ödeme planıyla ödeniyor.

ONB Finansbank Erasmus Kredisi

Türkiye üniversitelerinde lisans eğitimlerini tamamlayan ve Avrupa’da bulunan anlaşmalı üniversitelerin yüksek lisans programlarının herhangi birine kabul edilen tüm öğrenciler, QNB Finansbank Eğitime Destek Kredisi kullanabiliyor. Başvuru sırasında ilave olarak talep edilen belge, yurtdışı eğitim programına kabul edildiklerini kanıtlayan belge oluyor. Bu kabul belgesiyle birlikte şahsen şubelere yapılan başvurular, son derece süratli bir şekilde yanıtlanıyor.