QNB Finansbank zengin bankacılık ürünleriyle, her kesimden müşteriye hitap etmek konusunda dikkat çekici bir başarıya sahip. Sürekli yeni kampanyalar ve ürünlerle, müşteri sayısı arttırma konusunda yüksek bir başarı oranı bulunuyor. Bu çerçevede olduğunu düşündüğümüz yeni kampanyası, bankaya yeni müşteriler kazandırmayı hedefliyor. İlk defa QNB Finansbank müşterisi olan müşterilerin 300 TL Para Puan kazanma şansları bulunuyor. Bunun için 28 Şubat 2022 tarihine kadar, QNB Mobil uygulamasının indirerek, “Görüntülü Görüşme” yoluyla banka müşterisi olmanız gerekiyor. QNB Mobil aracılığıyla banka müşterisi olurken, aynı zamanda CardFinans kredi karttı başvurunuzu da yapabiliyorsunuz. Kredi kartınızla vereceğiniz harcama sözüne paralel olarak, 3 ay içerisinde 300 TL Para Puan kazanma şansınız oluşuyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

QNB Finansbank 300 TL İlk Müşterisi Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Eğer QNB Finansbank müşterisi değilseniz, müşteri olmak için şimdi tam zamanı. Bankanın uygulaması olan QNB Mobili akıllı cihazınıza indirmekle işe başlayabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra, gerekli bilgileri doldurarak uygulamaya giriş yapabiliyorsunuz. Bankacılık ürünleri arasında bulunan kredi arktı başvurunuzu tamamladıktan sonra, kısa süreli bir görüntülü görüşme yapmanız gerekiyor. Görüntülü görüşme sonrasında hemen QNB Finansbank müşterisi olabiliyor ve kredi kartı başvurunuzu yapmış oluyorsunuz.

Bu şekilde ilk defa müşteri olan kişiler, aynı zamanda her ay kredi kartıyla harcama sözü vererek alışverişlerinden Para Puan kazanmaya başlıyorlar. Kampanya çerçevesinde en az 150, en fazla 300 TL Para Puan kazanılması mümkün. Kredi kartınız size ulaştıktan sonraki 3 ay boyunca, her 100 TL alışverişinizde, 1 TL Para Puan kazanıyorsunuz. Alışveriş harcamanızın kampanya koşullarını karşılaması durumunda, cep telefonunuza gelen bilgilendirme mesajını onaylayarak, puan kazanımlarınızı gerçekleştiriyorsunuz.

Kampanyadan limiti en az 1850 TL olan kredi kartları faydalanabiliyor. Bir takvim ayı içerisinde en fazla 150 TL, toplamda da en fazla 300 TL Para Puan kazanılabiliyor. Harcama sözünüzün kalan tutarını öğrenmek için “KALAN” şeklinde bir SMS’i 2273’e gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz kısa mesaj sonrası, kalan harcama tutarınız tarafınıza yine mesaj aracılığıyla bildiriliyor. Kampanya sürerken yapılan iade ve iptal işlemleri, kazanılan Para Puanlarda da iade olarak yansıtılıyor.